Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire számít a nő foglalkozása, akivel randiztok,ismerkedtek?

Figyelt kérdés
26 vagyok, tanító, az egyetem óta dolgozok, önfenntartó vagyok,most jelentkeztem szakvizsgázni is. Nagyon szeretem a munkám, de nemcsak erről tudok beszélni nyilván:)))) mégis, ha megemlítem egy beszélgetés során, csak mosolyognak, sokan mondják, hogy huh hát nekem más foglalkozást képzeltek el. Most mivan ilyenkor? Mert én nem érzem cikinek, max aranyosnak(kívülálló szemével). Ennyit számít, hogy milyen szektorban vagyok?

2021. márc. 18. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem érdekel, párszor ki is kaptam emiatt, hogy a lány már elmondta egyszer, én meg nem emlékeztem rá. :D
2021. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Van néhány foglalkozás, ami kizáró ok számomra...
2021. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
2# például?
2021. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom minimum mérnök/orvos/gazdász kell neked is, mert hát van diplomád, igaz nem piacképes DE VAN. Így te már joggal tartasz igényt 500.000 nettót kereső mérnökre.
2021. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Tanító teljesen korrekt végzettség/foglalkozás.

Persze csak akkor, ha nem a nyári szünet miatt választotta ezt a pályát, hanem valóban szeret gyerekekkel foglalkozni.


Az, hogy más foglalkozást képzeltek el, itt ne gondolj semmi rosszra. Ha pl. elegáns kosztümben randizol, akkor azt gondolják, hogy egy banknál vagy multicégnél vagy felelős beosztásban.

(Pedig az is felelős beosztás, hogy 20-25 gyereket megtanítasz írni és olvasni, megszeretteted velük a tanulást, ismeretszerzést. Gyakorlatilag egész jövőjükre nagy hatással vagy.)

2021. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
prosti, insta celeb, hullamosó kizáró. többi nem érdekel.
2021. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nézd ilyen téren kicsit máshogy forog az agyunk mint a nőknek.


Figyelj van a nőnek egy rendes állása, nap mint nap dolgozik megél belőle, nem szorul másokra az teljesen rendben van. Míg sok nőnek gondjuk van azzal ha egy férfi mondjuk bolti eladó addig ezzel a férfiak javának nincs.

2021. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

A tanító egy szép szakma, semmi gond nincs vele.

Amúgy is ami igazán számít: mellbőség, mennyire vagy kövér, lehet-e veled beszélgetni, szopsz-e

A többi érdektelen.

2021. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Imádom a kommenteket😂 kedves második! Ha a havi 500 lenne az alap, amit a pasitól elvárnék, akkor mostanában inkább a villany/gázszerelő, asztalos, kőműves hapsikat vadásznám, de köszike ;)

Külsőre szerintem rendben vagyok: magas, vékonyabb kategória, de van mellem, fenekem. Hosszú a hajam, szeretek sminkelni.

2021. márc. 18. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Számomra a nő személyisége a fontos és nem a munkája. Lehet takarító is havi 180 ezerrel ha tisztában van magával és lehet havi 300-at kereső ha bunkó nagyképű egoista. Mint ember milyen!!!

Ez a lényeg. A kisugárzás és a személyiség számít nem amit dolgozol.


38/F

2021. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!