Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmek a tanárom iránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek a tanárom iránt?

Figyelt kérdés

Minden nap van vele órám és órák alatt sokszor van olyan, hogy sokáig nézünk egymás szemébe, mire végül valamelyikünk elkapja a szemét és máshova néz. A mai napon is ez volt, a szemébe néztem, ő is az enyémbe majd elkapta valamelyikünk a tekintetét és eléggé frusztrált lett, utána eléggé bunkó volt a többiekkel, kissé ingerült és jóval az óra vége előtt kiviharzott amit nem igazán tudtunk oda tenni. Nem tudom hogy én látok-e többet a dologba de kezdek bele örülni basszus. Ha nem vagyok a közelébe össze szorul a gyomrom, rá gondolok és mindig őt keresem mindenhol, ha felbukkan nem tudom róla levenni a szemem. Persze nem úgy bámulom hogy majd kiesik a szemem, de megnézem mindig magamnak. Nagyon szép, kedves és intelligens nő. Vannak rá jelek, hogy Biszex, de férje van ,kb 15 évvel idősebb nálam és egy kb 4 eves kisgyereke is van habár a férje zaklatja az első éves lányokat és ezt ő is tudja róla, vele nem jön ki jól annyira elvileg, csak megvannak a gyerek miatt. ( o is tanár,egy bunkó fasz) Egyszóval kicsi az esélye hogy legyen köztünk bármi.


Nem tudom hogy ez a mai mi lehetett, órákon sem úgy bámulom, hogy kiesik a szemem és már frusztrálhatja hanem ha beszél hozzánk akkor szoktuk nézni egymást.


Lehet én látok bele többet mindenbe de lassan tényleg meggárgyulok tőle. Ti voltatok már így? Mit tehetnék, hogy ne epekedjek utána meg stb? Azt sem tudom mit akarok ebből az egészből kihozni de egyre jobban szenvedek ez miatt és jó végre kiírni magambol.

Össze vagyok zavarodva :///


20l



2021. nov. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Hiába vagy nagykorú, ő fegyelmi vétséget követne el, ez kis ejnye-bejnye. Férjjel, kicsi gyerekkel borítani nem fog, lehet 1 szex összejönne, de sok értelme nincs. Nézegesd a csoporttársaid, hátha..
2021. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is ez volt
2021. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 előbb kezdett el ignorálni mint én tettem volna, szóval ebből már úgysem lesz semmi, köszönöm a válaszod amúgy :)


#2 mi lett a helyzetből?

2021. nov. 15. 20:20
 4/4 anonim válasza:
Semmi nem lett. Házas, én meg így nem akartam semmit
2021. nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!