Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy egy férfi ekkorát hazudjon?

Figyelt kérdés

Volt egy kollégám. Sok időt töltöttünk együtt, sokat voltunk egész napokat úton kettesben, egy autóban. Óriási volt a harmónia köztünk.


Én ekkor már menyasszony voltam, közeledett az esküvőm időpontja.


Egyszer erőt vettem magamon és megkérdeztem érez - e irántam valamit, mert azt érzem nem vagyunk közömbösek. És mondtam neki, hogy nem akarok vele dolgozni tovább, mert hatással van rám, de hamarosan házasodok.


Nem reagált érdemben. Pár nappal később szintén egy ilyen napon az autóban mély beszélgetésbe kezdtünk és a következőket mondta nekem:


Elmeseltem, hogy nem hisz abban, hogy az ember megtalalhatja így a szerelmet. Szerinte kényszerből érzek így, mert sokat vagyunk együtt. És a házasságra koncentráljak, ő a férfiakat szereti. Ledöbbentem. Minden jel arra utalt, hogy belém szeretett és fél nem tudtam fogni, amit mondott nekem.


Felmondtam, előttem onnan. Ennek már 10 hónapja. Néha írtunk egymásnak, hogy ki hogy van stb, de azóta sem láttam.


Pár hete megkeresett messengeren és azt mondta elvégzett egy masszőr tanfolyamot és szívesen látna engem. Na ebben az a fura, hogy engem... Nem titeket.


Én ezt nem értem. Már az is megfordult a fejemben, hogy lehet hazudott nekem, nem mondta el az igazat, hogy ne bomlasszon házasság előtt?


Egyszerűen nem értem most ez mi akar lenni?


2021. nov. 10. 18:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Van pár elírás, bocsika.
2021. nov. 10. 18:46
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Elvégzett egy masszőr tanfolyamot és most ügyfeleket keres, hogy legyen miből megélnie. Ez csak ennyit jelent.
2021. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hogy értsétek.


Ha bent voltunk, mindig ott volt mellettem. Ha kimentem, ott hagyta a kollégákat, kijött utánam.


Ő nem egy verekedős típus, de egyszer belém kötött egy részeg nő egy szórakozó helyen, céges bulin és teljesen ledöbbentem, hogy elém állt és óvott.


Mindig hozta a kedvenc italomat, odafigyelt rám, volt hogy rám szólt, hogy ma még nem is ittál semmi folyadékot.


Szó szerint mindenhova együtt mentünk, együtt csináltunk mindent, bent már azt hitték van köztünk valami.


Pl amikor eljöttem és a munkatársak elköszöntek tőlem, az ajándékot is ő adta át nekem, mindenkinek evidens volt, hogy ő adja ide.

2021. nov. 10. 18:51
 4/23 A kérdező kommentje:
Annyi ilyet tudnék mesélni. Olyan közel jött hozzám, amit más nem csinált soha. Voltak fura dolgok.
2021. nov. 10. 18:52
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl csavarod a sztorit. Mivel elmondta, hogy meleg ( ilyet hetero ember nem talál ki) főleg, hogy híre mehet és a társadalmunk nem túl elnéző a melegekkel… Te érzel többet és azt hiszed, hogy ő is így érez. Ha nem csókolt meg mikor kettesben voltatok és konkrétan “ zöld utat” adtál neki , akkor valószínűleg meleg. Mivel házasság előtt voltál, nem hiszem , hogy elszalasztotta volna ha tényleg érez. Mert akkor még visszafordíthatta volna. Én mindenképpen belementem volna, ha érzek iràntad, és te is irántam.
2021. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
figyelmes volt, sajnos ez ma mar luxus, de ilyen egy uriember. sok proli miatt nem tudni, hogy ez mi lehet...
2021. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart nokent.
2021. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
És te most amúgy házas vagy?
2021. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az ügyfeleket keresre annyit, hogy ez csak a másodállása, nem szorul rám. Az fura csak, hogy ahogy ír nekem, miért csak én és nem többesszám? Ismeri a páromat, mindig jóban voltak.


Miért csak nekem szól ez a dolog most?


Nem érdekel, csak furának tartom.

2021. nov. 10. 19:01
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen, azóta házas vagyok és tovább léptem ezen a témán, amikor eljöttem onnan, ennek már jó ideje.


Szimplán szöget ütött a fejembe a viselkedése.

2021. nov. 10. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!