Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha valakinek soha nem lesz barátnője, és még lánnyal sem volt soha, akkor hogyan fog megváltozni? Marad olyan aki volt, vagy a csalódottságtól negatív irányba változik?

Figyelt kérdés
ha a pasi nem az a magának való típus, hanem vágyna valakire (társra)..
2010. szept. 4. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7:58-as nem teljesen igaz... egyrészt a tapasztaltabb lányok közt sokan viccesnek találják a szüzeket... csak merd bevallani (persze ne az első randin)


21 évesen sikerült "összejönnöm" egy sráccal; nagyon boldog voltam, h végre érdeklődik vki irántam is.

2 héttel később közölte, h csak el akart felejteni egy másik lányt, és azt hitte, ha feladja a vágyait és egy "jó lány" beleszeret, akkor minden problémája elillan, de amióta látja rajtam, h oda vagyok érte, csak bűntudata van... azóta se láttam.


Egy másik srác, akit régebbről ismertem és félig-meddig ismerte a storyt; fél évvel később bepróbálkozott, de akkor még túlságosan fájtam; közben a barátaim mind nyaggattak, h ha nem akarok egyedül maradni...


de inkább egyedül akartam lenni, most fél éve megismertem egy srácot, akit nem zavart, h még csak egyszer csókolóztam, így azt is halálosan bénán csinálom/tam...


Na szóval azt akartam mondani, h bármikor talizhatsz vkivel, aki nem küld el melegebb éghajlatokra... és lélekbúvárok tényleg kikutatták, h a randizást minél korábban kell elkezdeni.


A depisek rágódnak az elvesztegetett éveken, próbáld pozitívan nézni a jövőt! ;)

2010. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10:39-es kimaradt: 24/l
2010. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
negativ irányba változik
2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!