Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akiről nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akiről nem tudom eldönteni hogy csak nagyon tetszik nekem vagy szerelmes vagyok belé. Miből tudok rá jönni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen gondolkozol, tuti hogy nem vagy szerelmes
2010. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
ha szerelmes vagy belé akkor pl. mindig rá gondolsz ha egy légkörbe vagy vele mindig őt keresed, a neve mindig eszedbe jut, és mindig róla beszélnél
2010. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 . válaszóló én pont így érzek
2010. szept. 4. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A jelek: egész nap csak Rá gondolsz,Rajta jár az eszed,csak a pozitív tulajdonságait érzékeled,tetszik a külseje és belsőleg is,miatta kifordulsz önmagadból,és olyan dolgokat teszel érte,amit másért nem.Dobog a szíved,ha csak meglátod,minél többet szeretnél Vele lenni,és kihasználsz minden alkalmat,hogy hozzáérhess,vagy beszélgethess Vele.Álmaidban is megjelenik,és fantáziálsz Róla,és alig várod,hogy újra láthasd.

Erre gondolsz?Ez a szerelem.

2010. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
engem ne úgy hívj hogy 2., hanem Mr. Idegen
2010. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja bocs Mr. Idegen
2010. szept. 4. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mr. Idegennek igaza van. :-D
2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
nekem mindig
2010. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
:D
2010. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!