Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol van a határ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol van a határ, ha egy kollégád munkatársként kedvel avagy potenciális partnerjelölt gyanánt néz rád?

Figyelt kérdés
Miben tér el ez a fajta két kedvesség? Ti mit gondoltok erről? Kíváncsi vagyok.
2021. nov. 13. 04:25
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Munkahelyen a határ, amikor már nem a munkáról akar beszélni.
2021. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot, 1-es, a férfi kollégáimmal is ezer dologról beszélek a munkán kívül, sőt, egyikkel-másikkal barátok is lettünk, megyünk együtt ebédelni, megbeszéljük, kinek mi van a családjával, mit csináltak hétvégén, vagy ha van közös hobbink, arról. És mégse akarok lefeküdni velük, képzeld.
2021. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez azért van, mert a te személyiséged és a kollégádé is olyan, hogy jól tudjátok ezt a szituációt kezelni. Ez így a normális!

Vannak viszont olyan emberek, akik ezt nem tudják megfelelően értelmezni, többet gondolnak bele a szituációba! Vannak a "szerelmes típusok", akik ha egy kicsit barátságosabban szól hozzájuk valaki (főnök, munkatárs) rögtön belehabarodnak, vagy vannak akik mindjárt arra gondolnak, hogy szexelni akar az illető!

Nem mindenki képes felmérni, hogy hol a határ, úgy ahogy te!

Ezért sokan inkább távolságtartóak, nehogy a másik többet gondoljon bele a dologba, mint amennyi benne van!

2021. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem itt azt, hogy mi az, amit egy benti munkahyi kapcsolat elbir miből kezdenél arra gyanakodni, hogy bizony többet akarhat, mint hiszed?
2021. nov. 13. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Férfi vagyok, de pár női kolléganőmmel is hasonlóan baráti a viszonyom, és velük SEM akarok lefeküdni.
2021. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Ez tökre OK!

Ezt írtam én is, hogy vannak akik ezt jól tudják kezelni és vannak akik nem! Te jól tudod kezelni, ez így rendben is van!

#3-as vagyok

2021. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. De arra irányul a kérdés, hogy nektek pl mi az, ami már biztos, hogy sok lenne és azt gondolnád, hogy fék, mert a másik akár tőled valamit?!
2021. nov. 13. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Az, nyíltan közli, hogy bejövök neki. Vagy nagyon egyértelműen utal rá.
2021. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, ha...

(bocs)

2021. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha randira invitál, az a világ legegyértelműbb felhívása keringőre. Amíg ezt nem lépi meg, de te sem, addig csak kollégák vagytok.
2021. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!