Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy idősebb férfi mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb férfi mikor bészél egy fiatalabb nővel, és közben mindig mosolyog a szemével is akár mi legyen a téma, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy vonzódna is nőhöz? Lehet, hogy csak simán ilyen a férfi?

Figyelt kérdés
Mindketten foglaltak vagyunk, munkapcsolatban vagyunk, ritkán is talkozunk, így nem vagyunk olyan nagy ismerősök. Én viszont elkezdtem, hozzá vonzódni(tudom undorító vagyok), persze semmilyen módon nem próbálok véletlenül sem közeledni. Letudom vele a munkát többnyire és kész. Ő viszont olyan közvetlen, és mindig úgy mosolyog, mindegy miről beszélünk, nagyon megnehezíti a dolgom. De be tudom annak, hogy biztos ilyen alapból. Azt nem. tudom megnezni másokkal milyen, mert csak 2en szoktunk lenni ha találkoznunk kell.
2021. nov. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből ezt nehéz eldönteni. Én is mindenkire próbálok kedvesen nézni, amíg nem ad okot másra, ez még nem jelenti azt, hogy bejön nekem az illető.
2021. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minek legyen itt ha nem a kérdéshez kapcsolódik? Más kérdésére ne az enyém alatt gerjedj.
2021. nov. 13. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan válasz volt a kérdésedre.
2021. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te melyik vagy?
2021. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi input alapján beirhattad volna az ezoteriàba is - remélem tudod értelmezni a szavakat és a kifejezést mert akik ilyeneket irkalnak általában nem , pláne hogy ez a nèz , minek nèz, minek mosolyog kiemelt kèrdès 🙄


Elmondjam mi van?

Fogalmam sincs mert nem ismerlek se téged , se a másikat , lehet bármi meg akármi , ennyi erővel Bongo malyomnak is irhatnàl, vagy ami olcsóbb , szeret nem szeret a ház előtti fàval amíg van rajta levél ,ha elfogy sem kapsz vàlaszt, de legalább lecsillapodhat az ilyen sok ismeretlenes érzelmi egyenlet megfejtèsènek vágya

2021. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!