Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Ti hogyan derítenétek ki és hogyan csábítanátok el?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki nagyon tetszik. Lány vagyok(nő) és tudom, hogy lányként is lehet kezdeményezni a mai világban, de nem akarom mégsem én elhívni randizni és nem akarom azt se, hogy rájöjjön, hogy kezdek belezúgni ha ő nem érez így:D

Egy hamburgeresnél dolgozunk, diákmelósok vagyunk. Egyszerre ketten v. hárman vagyunk bent...

Van, hogy kettesben vagyunk bent, ez heti kb 1 alkalom. Olyankor sokkal közvetlenebb velem. És rengeteget beszélünk, mosolyog sokat, kérdez stb. De ha már többen vagyunk, akkor ennyire nincs “rám állva”.

Szerintetek ha tetszenék neki már elhívott volna randizni? 2 hónapja dolgozok itt, azóta ismerem. Heti 4-5 nap vagyunk együtt, ebből általában 1-2 a kettesben. Persze közben megy a munka is, szvl nem csak egymással foglalkozunk.

Még sosem volt pasim és ha randiztam is, ők hívtak el. Nem tudom, h mit kéne tennem.

21/L


2021. nov. 15. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem írták.
2021. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 Nem, 7-esnek. Bocs az offért.


De te is cuki vagy, hajts rá a srácra! Sok sikert!

2021. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!