Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkora hatalmas elvárás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkora hatalmas elvárás lenne?

Figyelt kérdés
Karanténba kerültünk a gyerekkel. A gyerek apját megkérdeztem, hogy ha elfogy a kenyér esetleg, akkor hoz e a gyerekének kenyeret. Fel volt háborodva, hogy miért kellene neki. Mondtam, akkor nem kell, megoldom másként.
2021. nov. 17. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerimtem rendelj.
2021. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
külön éltek?
2021. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Külön. De nem magamnak akartam hozatni, hanem a közös gyereknek. Hogy ne engem nézzen, hanem emberségből segítsen.

Rendeltem végül.

2021. nov. 17. 18:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen normális igény lenne.
2021. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még a kollégáim is kérdezték, hogy mit segítsenek. De úgy gondoltam, hogy végülis családtag valamilyen szinten, ezért mertem megkérdezni.
2021. nov. 17. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem az, a szomszédnak is megtenném.

Nem lehet, hogy az volt a baja, hogy ha szakítottatok, akkor miért őt kéred? Ha te tetted különösen fájhat, és tesztelésnek tűnik!

2021. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De a gyereke sem számít?
2021. nov. 17. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

7-es Nem!

Neked sem a gyerek és a kenyér a fontos. Sajnálom...

2021. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy az az érzésem, hogy egy nagyon nagy jéghegy icipici csúcsának a szubjektíven választott egyik felét tártad elénk.


Számomra ez az érzelmi zsarolás és felelősséghárító játszma klasszikus esetének tűnik. Az őszinte az lett volna, hogy figyelj, ne haragudj, tudom, hogy nem vagyunk már házaspár, tudom, hogy sokat veszekedtünk, meg minden, de egy szívességet szeretnék kérni. Érzésem szerint ezt akartad megúszni, ehelyett azt mondtad, nem neked kell, hanem a gyereknek, mert innentől nem te kéred, hanem apai kötelesség.


Ha igent mond, te úgy kaptad meg, amit akartál, hogy nem tartozol semmivel. Ha nemet, akkor ő a szemét, mert a gyerek nem számít neki semmit sem. Sakk-matt.


Nem ítélkezem és nem bántani akarlak, csak el akarom mondani, hogy ha elválnék a feleségemtől, és ilyen játszmákat játszana velem, én is elküldeném a fenébe.

2021. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 cel egyetértek. Én is nő vagyok, ezeket a női játszmákat én is felismerem, áldozat vagy, áldozat a gyereked, az apa a gonosz, éheztet benneteket. Mikor boldog boldogtalan rendel, a napi rutinhoz tartozik, de te az exedet ugrasztod ilyen érzelmi zsarolós szöveggel. Amúgy meg járvány esetén alap, hogy a felelős szülő minimum 2 heti táplálékot tárol otthon, pont ezért, szóval te vagy a hunyó, ehhez mit szólsz.
2021. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!