Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 7 hónap alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 7 hónap alatt nem udvarolt, a szeretlek szót sem mondta még ki. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a párommal, aki amúgy egy kedves srác de az intimitás hiánya miatt sokszor elbizonytalanodok. Nagyon ritkán ad puszit, ritkán ölel át, csókolózni kb sosem szoktunk, a szex is monoton /rendszerszeru. Sosem mondta ki hogy szeret, sosem mond bármi romantikus dolgot (a túlzott nyaladzast én sem szeretem de sosem beszél arról mit is érez irántam) A kapcsolatunk abból áll hogy hétvégére atmegyek hozzá (és két lanytestverehez akik igénylik a figyelmet szóval kettesben is alig tudunk lenni) elvagyunk, sorozatozunk, kockolunk és néha elmegyunk valahova. Nem azt mondom hogy nem kedveskedik, például készít be reggelente kávét nekem stb.. De neha inkább úgy érzem mintha csak én terveznek vele a jövőben, erről sem beszél soha. Mondta már hogy nem a szavak embere de ha tényleg szeretne és komolyan gondolná akkor nem kéne máshogy állnia hozzám?


Interneten ismerkedtünk meg egyébként, 25 évesek vagyunk. Veszekedni nem szoktunk, ritkán kapunk össze. Tényleg jól elvagyunk de nagyon hiányolom az alapvető dolgokat. Említettem már neki, és 7 hónapja várok hátha változik ez de még mindig aggódom hogy ez azért lehet mert nem szeret igazán.


Termesztése nem várok itt megváltást, de érdekelne ki mit gondol erről. Mit kellene tennem, várjak e még türelmesen, stb..


Én szeretem őt, de ha csak megszokásból lenne velem vagycsak mert normálisabb vagyok az eddigi barátnőinél azsem lenne okes szerintem.


Köszönöm a válaszokat.



2021. nov. 18. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
És mindezek ellenére 7 hónapja vele vagy... Exemnél is éreztem az intimitás hiányát (pedig ő mondta hogy szeret meg együtt laktunk), hidd el aki ilyen beállítottságú az nem fog valtozni. Ő nem is akar ahogy ez kinez. Szerintem hosszú távon max magadat szivatod vele, így kívülről nézve úgy tűnik.
2021. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk meg fordítva. A barátnőmről tudom, hogy szeret, velem tervez stb. De nem az a romantikus, bújós, puszilkodós fajta. Kicsit hűvös. Nálunk meg én, a férfi igényelném ezt...
2021. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom tudott romantikus és szerelmes lenni, abban a pillanatban mindig, amikor el akartam hagyni. Addig nem értékelt. Nekem ez csak azt bizonyítja, hogy nem volt szerelmes belém, mert azt is láttam, milyen amikor szerelmes.
2021. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem érdemes rákérdezni tőle.

Jöhetett olyan környezetből is, hogy pl. családban nem látott olyat, hogy érzelmeket fejeznének ki egymás iránt anya meg apa, vagy ő nehezebben nyílik meg érzelmileg.

2021. nov. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!