Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 honap alatt elhidegultunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 honap alatt elhidegultunk egymassal a baratomtol es gondolkozok a szakitason. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szoval a munkaja miatt alig talalkozunk ( heti 2 alkalom ) pedig 200 meterre lakik tolem. Par honapja kapta ezt az uj munkat, akkor se talalkoztunk tul surun, de a heti 3 azert megvolt. Ezzel egy idoben el is hidegultunk egymastol. Alig van szex, meg mar nem is csokolozunk soha. Regebben olelgetett, puszilgatott most meg csak fekszunk egymas mellett es nezzuk a tevet. Korabban mindig o keresett engem, mostmeg van hogy este 10-kor en irok neki, hogy mi van mar, es akkor is csak panaszkodik , hogy faradt. Meg a masik , hogy kitalalja valamikor , hogy o lusta irni Facebookon ezert felhiv telefonon es beszelunk vagy 20 percet. Elegem lett belole,meg a munkahelyebol is. Azt hogy ritkan talalkozunk mondtam neki, par hetig jobb is volt , de utana megint visszaestunk.

22/L


2016. aug. 18. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

azért heti 2 nem olyan rossz távkapcsolatban...

az elhidegülés ellen tennetek kellene valamit...

amikor megpróbáltad megbeszélni vele mit reagált?

tehát az ölelés hiányára gondolok, nem a munkás dologra...


23F

2016. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
200 METERT en nem neveztek tavkapcsolatnak:D
2016. aug. 18. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Valamiért én is 200 kilométerre gondoltam, mert fura hogy 200 méter mellett csak heti két találkozó van. :D

Beszéld ezt meg vele szerintem, hogy őszintén mi a véleményed erről. Akkor talán közös nevezőre tudtok jutni. De ha ez az állapot a későbbiekben sem változna, akkor szerintem felesleges erre a kapcsolatra energiát áldozni.

2016. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ebbe
2016. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj egyszer elmondtam neki mar, hozza tettem nem kotelezo nekunk egyutt lenni stb...de ugylatom nem ertette meg, ugy hogy szakitok vele. Megis hanyszor kene neki elmondanom ugyanazt ? :(
2016. aug. 18. 09:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja bocsi azt hittem elírás :)

hát ebben az esetben tényleg fura...

oké nem kell állandóan együtt lenni, meg szabadteret hagyni a másiknak, de 200 méterre lakni és heti 2x találkozni azért tényleg fura...ki kellene dolgoznotok valami rendszert!


23F

2016. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, ne pazarold rá az időd.. ha 200 m-nél a munka előtt is heti 3x tali volt, az is baromi kevés. Most még ennyi sincs+ elhidegülés. Szerintem amúgy van valakije, ezért nem erőlteti a dolgot, csak még alakulóban van.

Továbbra is azt mondom : hagyd!

2016. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha 200méterre lakna a bnöm,este még meztelenül,fél lábon ugrálva boldogan mennék hozzá,még hulla fáradtan is!!!!
2016. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fru_ ***** válasza:

Ennek már rég vége, 60 évesen OK, hogy fekszetek és TV-t néztek, de beszélgetés, se találkozás.

Ő kb ennyivel be is érné.

2016. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd, ez így gáz! Én a 100km-re lakó partneremmel is többet taliztam ennél. És minőségi időt töltöttünk együtt...
2016. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!