Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátosnőmmel 6 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátosnőmmel 6 év után szakítottunk. Eltelt azóta 7 hónap, ez időközben havonta egy pár jelentéktelen szót váltottunk üzenetben, tegnap este meg felhív mobilon és 50 percet beszéltünk! Normális?

Figyelt kérdés
Állítólag nincs senkije, ami igaz is,mert egy településen élünk.De azt hozzátette,hogy nem akar megbántani a lelkembe gázolni ezért nincs "még" senkije. Komolyan mondom én nem értem a nőket.
2019. júl. 9. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Egy nő se normális!
2019. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg téged nem értelek. Ha nem akarsz tőle semmit és tovább akarsz lépni, akkor minek beszélgetsz vele ennyit? Miért beszélsz vele egyáltalán? Ha meg akarsz még tőle valamit, mond meg neki egyenesen. Ha belemegy jó, ha nem és csak húzza az agyad az ilyen megkeresésekkel, akkor meg következetesen küld el, tiltsd le. Egyikőtök sem tud így továbblépni és normális kapcsolatot kialakítani. Kinek jó ez így?
2019. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel meg is mondhatnád neki,hogy nem gázol bele senki világába,nem meghaltâl,hogy kötelező gyászidőszak legyen,és a legfontosabb,nincs igényed arra,hogy társalogjatok.
2019. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ahhoz, hogy 50 percet beszéljetek, neked ugyanolyan normátlannak kell lenned, mint neki, vagy még inkább, ha ennyire fennakarsz rajta, szóval mi a kérdés?
2019. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Attól,hogy valakik szakítanak még nem kötelező utálni egymást.Mi sem utáljuk egymást,és a külön utunknál sem szerepelt harmadik fél ahogy a klasszikus esetekben fordul elő.

Lényegében az 50 percet olyan 10 percnek éreztem. Egyébként nem tizenéves fiatalok vagyunk már,hogy bunkók legyünk. Viszont amikor megkérdeztem,hogy mire véljem a hívását csak azt válaszolta,hogy tudni szeretné,hogy vagyok..stb ?

2019. júl. 9. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz utálni valakit,hogy ne akarjak vele bájcsevegni.De hatéged ez nemzavar hisz"Lényegében az 50 percet olyan 10 percnek éreztem." Akkor minek írod ki ùgy a kérdést,hogy "Normális?"


Ez kb olyan,hogy kis faluba laktok,a közelbe egy elérhető ember sincs,akivel lehetne valamit kezdeni,aztán unalmatokba vagy csak ő,téged hívogat.

2019. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magát az indíttatást nem értem a részéről. Az nem normális,hogy felhív. Én sose hívtam.
2019. júl. 9. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem,de az sem normális,hogy Te az 50 percet 10-nek érezted.Ki a "nem normálisabb" kettőtök közül?
2019. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha az ember beszélget, sokkal jobban megy az idő.. Ezért is repült el amit kb 10 percnek éreztem,érzünk. Szerintem ezzel sokan vagyunk,voltunk már így,ne ez legyen már fura!
2019. júl. 9. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
De hát te kérdezted normális-e,könyörgöm.😊Nem nem az,de az sem,hogy Te ilyen jól elbeszélgetsz vele.Ha már ez volt a kérdés.
2019. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!