Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, kihagyás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, kihagyás, újra? Érzelmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy kb. 2 éve tart egy fent említett “viszony”.

Nagyon jól indult anno az elején. Én egy este leírtam akkor neki, hogy többet is el tudnék képzelni. Ő akkor eltűnt, és hetekig nem is találkoztunk.

Aztán újra elkezdtük … majd lett egy párkapcsolatom. Nyilvánvalóan akkor nem tartottuk a kapcsolatot.

Amikor vége lett, újra össze sodort minket az élet. És én időközben rájöttem, hogy én szeretem. Szerelmes vagyok. Amit leírtam neki, habár nem így, hanem burkoltan. Azt gondoltam, újra el fog tűnni, mint még az elején. De nem így volt, hanem eljött hozzám.

Gyakran alszunk úgy együtt, hogy nem is történik semmi. Nagyon jókat tudunk beszélgetni is. Tényleg barátok is vagyunk egyben.


Szerintetek ebből alakulhat több? Vagy berakott a “bármikor kéznél lévő nő” kategóriába?


2021. nov. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele? Ha szerelmes vagy, és ő nem, és nem is akar tőled semmit, akkor be kellene fejezni, csak magadnak okozol fájdalmat.
2021. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hogy ő mit mond? Amíg magadban tartod, sose derül ki.
2021. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Ugyanígy megírtam a srácnak, hogy többet is el tudnék képzelni. 1 hónap után annyit írt, hogy jajj nem kapta meg az üzenetet.. Én annyit írtam vissza, hogy már tárgytalan az ügy. Nem szeretem, ha hülyének néznek.


Amúgy én azt mondom, hogy hagyd a srácot. Komolytalan és tiszteletlen, hogy annyit nem tudott neked mondani, hogy ő nem érez úgy irántad. Az meg egy dolog, hogy átmegy es ott alszik. Ebbe még nem kell képzelni többet. A 2. szerelmi vallomásra mit mondott?

2021. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebbe voltam 2 évig. Csak nem volt senkim közbe. Én mindig mondtam hogy többet akarok szeretem stb. Ugyan így viselkedett velem mint akit érdeklek viszont továbbra sem akart kapcsolatot így befejeztem. Saját magamnak okoztam fájdalmat 2 éven át mert elhittem a törődését és bizakodtam. Soha többet barátság extrákkal kapcsolat.
2021. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A második “vallomásra” érdemben semmit nem mondott. Csak átjött. Nem úgy mint amikor először, mert akkor eltűnt.


Lezárnám én, de egyelőre azt érzem, hogy képtelen vagyok.

2021. nov. 18. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mondtad barátok vagytok, ezek szerint még azok sem, 2 ember akik kedvelik egymást is meg tudnák ezt beszélni. Hány évesek vagytok, szoktatok az időjáráson kívül másról beszélni?

Egyszerű lenne, megmondod, hogy szeretnél vele párkapcsolatot, ő majd mond rá valamit...

2021. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok barátok, csak gyerekek. Neki meg tök egyszerű dolga van, az lesz, amit ő akar. Te a végén majd csak pislogsz.
2021. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is képtelen voltam rá egyszerűen nem akartam lezárni de megtettem. Inkább leszek egyedül mint sem hogy állandóan agyaljak mikor hol van kivel és hogy mit csinál. Majd egyszer te is be fogod látni hogy nem vezet ez az egész sehova. 4 voltam
2021. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!