Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba és nem tudom hogy mondjam el neki? Mindig msn-en beszélek vele de félénk vagyok! 13/L

Figyelt kérdés
Megköszönöm hogyha segítenétek!
2010. szept. 4. 19:12
 1/4 anonim válasza:

hát..velem is azvolt..

győzd le a félénkséged és menj oda hozzá kérdezd meg tőle pl.házit meg mindig csak mosolyogj! az fiúknál nagyon pozitív.. jobban beszélnek egy vidám lánnyal..meg próbálj minél többet beszélni vele élőbe is ne csak msnen

2010. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerelmes vagyok beléd

na így:D

2010. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz akkor sehogy!

ha össze jöttök és utána szakítotok majd nem lesz jó érzés vele együtt lenni órákon meg a suliban! (házinyúlra nem lövünk szabály)

de ez 13 évesen nagyon nehéz kérdés mert nem tudsz még belegondolni h mi lesz utána!


lehet hogyha nem jössz össze vele akkor egy olyan barátod lesz akiben egy életen keresztül bízhtsz de lehet h a gyengéd érzelmek ezt tönkre tennék


de te tudod sok sikert!

2010. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pofazoli válasza:
Nincs értelme ilyenen agyalnod. Ha eljön az idő akkor tudd mit kell tenned. De én se ajánlom ezt mert kellemetlen lesz majd mint ahogy a többi üzenetben van. De ha nagyon szereted és kitart a kapcsolat addig még külön iskolába nem mentek akkor meg simán.(én nem osztálytársammal hanem fél évvel öregebb eggyel feljebb lévő évfolyamba járó csajjal voltam aki abban az évben el is ballagot de mire újra elkezdtem a sulit addigra már nem jártam vele.)
2010. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!