Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba.Hogy felejtsem el? vagy ne is felejtsem el?

Figyelt kérdés

elmondtam neki,ő azt hajotgatja hogy van esélyem meg minden de most egy másik gyerekkel talizik.ezt már régóta jácca velem hogy mindig enyit mond hogy van esélyem.meg hogy ő szerinte bármi lehet.de nem változik semmi.egy csomó gyerekkel szokott találkozni és nem hixem h baráti alapon.nagyon szeretem

de nem tudom hogy mi lenne a jobb.haggyam?


2009. jan. 11. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Oszintén ha komolyan akarna toled valamit már nem meg tette volna? Volt már ra esélye elég!Szerintem csak játszik vele, de amig ilyeneket mond benne ugyis megmarad a remény és nem áll szándékodban elfeljeteni! Uljél le vele és beszélj vele mégegyszer komolyan, mond le, hogy te már ezt unod és, hogy donts el, hogy mi legyen! Ha azt mondja megint, hogy lehet valami belole ne habozz és hivd el magaddal valahova és ne szálljál le rola! Ha megint átver hagyd a fenébe mert csak játszik veled és hulyének néz, o élvezi ezt a helyezetett, hogy ennyien futnak utana!!
2009. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, vannak olyan lányok, akik szeretnek egyszerre több vasat tartani a tuzben, de saját magát fogja megégetni, egy idő után lehet a kutyának se fog kelleni, mert mindenkinek meg lesz róla a véleménye...

Szerintem felejtsd el!Csak magadnak okoznál ezzel fájdalmat!Hagyd!

2009. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!