Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok az osztálytársamba?

Figyelt kérdés
beleszerettem az osztálytársamba de ő csak barátságot akart, elfogadtam, vagyis nem mert minden egyes nap csak rá gondolok,nem tudom kiverni a fejemből és ez rontja a tanulási eredményem és a baráti,családi viszonyaimat, nem tudom elfelejteni úgyérzem soha... mit tegyek?
2010. jan. 10. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
sz*rügy :D
2010. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:DXD
2010. jan. 10. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
idővel elmúlik. lehet években mérhető... nekem 2,5 évbe telt hogy egy oszttársamra tudjak közömbösen nézni, szal nem sok bíztatót tudok mondani, nem tudsz tenni semmit se kb...
2010. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos megszívtad, együtt érzek veled, én is 3 évig szenvedtem egy osztálytársam miatt:(
2010. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi, magyarán nem tudok semmit tenni, de ha nem teszek semmit beleőrülök:(
2010. jan. 10. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj a tanárnéninek, hogy ültessen mellé.
2010. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
háát nekem is ilyen helyzetem van.. nemtudok másra gondolni.. de próbálj másra gondolni. másba beleszeretni
2010. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, én munkába menekültem, McDonald's-ban dolgoztam 2 évig, fárasztó, rabszolga munka, de pont ezért nekem teljesen jó volt arra, hogy legalább akkor ne rá gondoljak, és még emellett némi pénzt is kerestem. Amikor meg vége lett a munkaidőmnek általában már elég fáradt voltam, ahhoz, hogy az alváson kívül ne gondoljak másra.
2010. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már sulis korban meg kell tanulnod, házi nyúlra nem lövünk, mert abból előbb utóbb bonyodalom lehet:)
2010. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!