Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy személyesen alig tudok megszólalni?

Figyelt kérdés
19 vagyok és mikor p randizok egyszerűen nemtok mitmondani a lánynak és nem tom miért van volt már hogy összejött minden és akkor is én alig nyögtem ki 1-2 mondatot inkább úgy hangzott az egész mint egy kifaggatás:S... De ellemben msn-en ott tudok beszélni csak hát ott se olyan sokat:/ De észrevetem hogy csak 1 valakivel tudok elbeszélgetni akár órákon át bármiről és teljesen megtudok neki nyílni meg minden ami fura mert ő lány:D és a lányokkal mégnehezebben megy a beszélgetés de senki másal se fiúkkal se lányokkal nemtok dumálni és nemtom miért van ez:S arra gondoltam eleinte hogy azért van mert nembízok meg bennük dehát ez nem így van mert van akiben megbízok és mégsem tok vele rendesen beszélgetni csak pár szót vagy 1-2 mondatot és kifújt...Már az a lány akivel eltok dumálni mindenről már próbált segíteni pl hogy ő is eljött 3asban találkoztunk egyik ismerősével és megvolt lepődve nagyon hogy nemtok megszólalni:S miért van ez? hogyan tudnék ezen változtatni? köszi a válaszokat előre is
2010. szept. 4. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj minél több időt tölteni idegenekkel, és úgy megszokod, barátkozz pl. Mondjuk én akinek vannak fiú és lány barátai is, randikon mégis tudok nagyon csendes lenni, illetve idegen társaságban, próbálj előre kitalálni témákat amikről beszélhetnétek.
2010. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg azért mert nem bízól meg bennünk.félsz hogy átvernek vagy utánna kibeszélik mit mondtál stb.

ha bíznál bennünk menne a beszéd. én sem sok mindenkivel tudok beszélni. sőt olyanokal akik nincsenek a nyakamon jobban eldumálok mint pl azokkal akik az osztálytársaim stb.

2010. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem ilyen önbizalmi kérdés. Biztos félsz a visszautasítástól, vagy hogy összeakad a nyelved, vagy rosszat mondasz, olyat, ami nem szimpi a lánynak, ilyesmi. De így van: helyzetgyakorlat. Minél többet kell ilyesmit csinálni, és akkor belejössz. Meg próbálj meg ellazulni, és ne legyenek gátlásaid. De vannak így sokan, ne aggódj.
2010. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is voltak régen hasonló gondjaim. Pl. eszembe jutott valami kérdés és inkább nem kérdeztem meg mert hülyeségnek tünt, de volt olyan is, hogy meg se mertem mukkanni, semmi se jutott eszembe.

Én azt csináltam, hogy figyeltem a nagydumásokat és ellestem egy két nyitószöveget:D aztán ezeket hoztam fel témának mikor találkoztam egy idegennel. egy két mondat után meg elindult a beszélgetés magától, és már nem kellettek trükkök. Miután ez működött már nem nagyon volt gondom ezzel, eltünt a görcs, már simán tudok dumálni akárkivel, akivel kicsit is egy hullámhosszon vagyok...

2011. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!