Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kocsija legyen a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kocsija legyen a nagy Ő - nek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 15:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Az a jó ebben a kérdésben, hogy egy luxus szalon autó lehitelezése 300 nettó, egy munkáltatói igazolás, vagy egy dobós cég. Aki elhiszi, hogy a jó autó pénzt jelent, az valahogy nem ment ki az utcára 10 éve :D
2021. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 300 nettóra te (sem más) nem kapsz luxusautót, az tis biztos!
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13: konkrétan de, annyiból egy CLA lehitelezhető, és a "köznyelvben" az luxusautó, mert csillag van rajta. Source: minden idióta azt veszi egy éve, akit ismerek hasonló nettókból.
2021. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mazda 3. .:D


(Mert egy olyan férfi jön be, akinek az van)

2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

13-as!

Oszt mit eszek mellé, zsíros kenyeret?

Mert nem sok marad neki utána a megélhetésre.

2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

15: akinek jó valamire egy ócska CLA, hogy csillagot toljon, annak szerinted ez faktor?


Hány ember vesz fel tarthatatlan hitelt évente ?


Magyarország, mint minden harmadik világbeli szarfészek, arról szól, hogy a semmiből nagyot villants.

2021. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Középkategoriás! Nem kell se audi, se bmw...semmi extra. Csak egy kozepkategorias auto
2021. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a férjemet, egy rozzant Kia-ja volt, ami épphogy átcsúszott a műszakin a rothadásnak indulás miatt. De leszrtam. Életem legszebb randija volt az első, kocsikáztunk vele és rengeteget beszélgettünk. Most 7 év után egy rozzant Mercire váltottunk, de a boldogság ugyanakkora.

Sosem ezen múlott. Nem értem, hogy normális nőt miért kocsival akarnak halászni a férfiak. Autóra csak a hülye pénzéhes libák nedvesednek.

2021. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amit latott szerelo es tud is vezetni rendesen.
2021. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak, aki tetszik nekem, egy rozzant Suzuki Swiftje van.

Az incelek most biztos zöldet finganak ettől az elképesztő információtól.

2021. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!