Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány kapcsolata volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány kapcsolata volt a nagy Ő elött? És ki hány évesen találta meg az igazit és hogyan?

Figyelt kérdés
Igaz én 20 éves vagyok így bőven ráér még a nagy Ő keresése viszont érdekelne nagyon mások története.

2018. jan. 16. 11:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
3 kapcsolatom volt a fèrjem előtt, abből egy 2 èves, egy pár hónapos ès egy 1,5 èves. 25 èvesen ismertem meg a fèrjemet egy egyetemi buliban. Ennek már 11 ève, több mint 7 èves házasok vagyunk ès van egy kisfiunk is.
2018. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek továbbra is!😊 Annyira jó ilyen történeteket olvasni ilyenkor hiszem azt lehet még hinni a szerelemben!:)
2018. jan. 16. 11:32
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen ismertem meg a mostani férjemet,előtte két kapcsolatpm volt,de nem voltak komolyak.
2018. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm! 😊 1. vagyok.
2018. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

33 eves vagyok es 7 eve talaltam meg a nagy Öt, akivel hamarosan összekötjük eletünket.


Elötte volt 2 komoly, 4-5 evig tarto parkapcsolatom es egy olyan, par honapig tarto, amikor összejöttem egy lannyal, miutan szakitottunk elsö szerelmemmel... es mielött ujra összejöttünk, hogy vegül felismerjük, hogy tenyleg nem müködik. Ezen kivül 50+ olyan, ami (legalabbis reszemröl) csak a szenvedelyen alapult es talalkozoink nagyjabol a testisegre redukalodtak. Közülök volt olyan is, akivel eveken at talalkozgattunk, de ez mindig csak 1-2 ejszaka volt, igy semmikeppen nem neveznem komoly kapcsolatnak.

2018. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
At első nagy Ő-t 16 évesen, a másodikat 22, a harmadikat 25, a mostanit 26 évesen.
2018. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Az első nagy Ő-t 18 évesen. A másodikat 20. A harmadikat 24. Szerintem több nagy Ő is létezik, hogy melyikkel kötöd össze az életed, az rajtad, rajta és a körülményeken múlik. 26/N
2018. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egy kapcsolatom sem volt. Az első lesz a nagy Ő!


L/20

2018. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem igen voltak komoly kapcsolataim csak ilyen pár hónaposak. Az oka az h nem tudok kapcsolatban lenni olyannal aki iránt semmit nem érzek. Számomra csak a testiségen alapuló jajj tetszel járjunk kapcsolatok pont ilyenek. De mindenkinek kívánom h hosszú és boldog kapcsolatban éljenek a partnerükkel és köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 16. 11:48
 10/26 anonim ***** válasza:
41%
Még nem találtam meg... 12 évig voltam nős de nem ő volt az igazi...
2018. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!