Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az hogy úgyis eljön a "nagy ő"?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, eddig még nem volt barátnőm és hát nem szeretnék egyedül maradni. Szóval várjak még, vagy mit csináljak?
2018. aug. 25. 11:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ilyen már nem hiszek ilyen mesékbe!

f

2018. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Valakinél létezik, valakinél nem, szerencse kérdése.


Mindenesetre azzal, hogy csak ülsz a babérjaidon és várod a sült galambot jelentősen csökkented az esélyeidet.

Nem azt mondom, hogy görcsösen erőlködj egy párkapcsolatért, mert az még rosszabb. Viszont azt például megteheted, hogy többet mozdulsz ki, többet jársz el erre-arra, új hobbi, új munka stb. magával hordozza a lehetőségét, hogy új emberekkel ismerkedsz meg, akik között akár a párodat is megtalálhatod.

2018. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Szóval várjak még, vagy mit csináljak?


20 égesen már kiöregedtél, én nem várnék, hanem felakasztanám magam az első fára. Remélem érzed a szarkazmust😀Rengeteg időd van még, ne görcsölj. Amúgy nagy ő nem létezik, olyan személyek vannak, akikkel jól kijössz és kölcsönösen szerelmesek tudtok lenni. De a nagy Ő fogalom valahol a Télapó és a Fogtündér között helyezkedik el.

2018. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jó csak ha Pl. meg lesz az első szerelmem mondjuk 21 évesen, akkor úgyis fogja tudni hogy még nem volt barátnőm és sok csaj már bénának hiszi emiatt az embert.
2018. aug. 25. 11:33
 5/28 anonim ***** válasza:

Várj:) Akkor fog jönni, amikor a legkevésbé számítasz rá.


Én is azt hittem a te korodban, hogy ez egy nagy mese, és csak beszélnek róla össze-vissza, de tényleg létezik, nem kamu.

2018. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt van egy gyerekes, álmodozó lényem mélyen magamba temetve, aki hisz benne és talán mindig is hinni fog.


Másrészt van egy "realista én"-em, aki nem álmodozik, mert tudja, hogy puszta álmokkal nem biztos, hogy sokra megy, tehát tájékozódik, szembenéz a lehetőségeivel, ismerkedik, az alapján ítél.



Számomra ez a "nagy ő" nem azt jelenti, hogy egy dúsgazdag top 1 szupemodellxD tehát félreértés ne essék, semmi köze hozzá. Olyan ember, akiben igazán bízom, és igazán szeretni tudom azért, aki és ő is viszont szeret.

2018. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

# 4 Ha ennyire komplexusos vagy emiatt, akkor esetleg ne mond el neki, amúgy is nem biztos, hogy érdekli.


Pl. Én senkit sem szoktam faggatni erről, hogy hány nővel volt előttem. Nem érdekel, meg nem is zavar, ha eggyel sem volt.

2018. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha alacsony vagy csúnya férfi vagy, akkor sosem fog eljönni.
2018. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 próbálokkedveslenni ***** válasza:

"sok csaj már bénának hiszi emiatt az embert."

Amennyiben Ő a nagy Ő, akkor pont az a lényege, hogy maximálisan klappoltok, tehát nem fogja ezt hinni. Teccikérteni?


Amúgy baromság.

2018. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Voltam már nővel, csak barátnőm nem volt.

Igazából több prostival voltam eddig, na ezt melyik csaj türné el, ha elmondanám neki? De velük is csak azért voltam, mert már nagyon kívántam a szexet, ezt vehetjük egy szolgáltatásnak, mert ugye fizetsz érte.

2018. aug. 25. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!