Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi a véleményetek az ilyen humorról?

Figyelt kérdés

Gondolom megrendezettek ezek a jelenetek, de attól függetlenül mit gondoltok ezekről a férfiakról?


[link]


2021. nov. 22. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem férfiak
2021. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol a humor? Igazad van, megrendezett 10-15 évvel ezelőtt, és akkor sem volt vicces.
2021. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem sokáig, csak a második jelenetig, de szerintem ez nem humor.
2021. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A humor nyilván ott van, hogy szívatják egymást.
2021. nov. 22. 17:15
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmasak
2021. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Haha, de vicces! Vagy nem? Nem. Viszont egész délelőtt Fail Army-t néztem és nagyon jókat nevettem.
2021. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
szanalmas es primtiv. hahah leontom kaveval a polojat, hahha de vicces. szerintem 80-as IQ felett ezeket senki nem talalja humorosnak.
2021. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

Engem idegesit hogy a szivatás miatt ideges lest az érintett.

Eleinte mosolyogtato a vudeo, de késobb a többi sztoriban már csak az ál"álďozati arrogancia" tűnik fel nekem, es inkább idegesit mint vicces.


Ugy elnézém azt inkább, ahogy vissza is kapják. Es ugy lenne abbol poen. Vagy poen lenne az áldozatnak is, vagy nem is tudom.


Hát látszik hogy nem vagyok pasi, de feltűnt az, hogy általában mindenhol ugartják egymást a ffiak.

2021. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Amit látom, a negyedik jelenetet egy boltban vették fel, vagyis nyilvános helyen.


Még jó, hogy ki nem hívták a rendőrséget.

2021. nov. 22. 17:20
 10/22 A kérdező kommentje:

#8


Amúgy az jutott eszembe, hogy a férfiaknál (nem mindenkinél) van egy sajátos humor. Pl

ez a szívatós dolog, de egyébként is viccesnek találnak olyan dolgokat is, amiket a nők nem feltétlenül. Ezek a pasik a videón például már felnőttek, olyan 25-35 év körüliek. De olyan, mintha kamaszok lennének.


A nők nem igazán szokták egymást így szívatni, kamaszkorban sem, de ennyi idősen meg pláne nem. Mégis, a férfiaknál ez megtörténhet.


Lehet, hogy van emögött valami pszichológia, ami valahol a rejtett dominanciát akarja mutatni? Érdekes jelenség.

2021. nov. 22. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!