Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kíváncsi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kíváncsi vagyok mások véleményére.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már évek óta ismerjük egymást, és már évek óta próbálkozik nálam, azóta, amióta megismertük egymást (közös ismerős által), nem volt kapcsolata sem. Akkoriban nagyon sokat beszélgettünk, éjjel-nappal, hívásoztunk, elvoltunk, aztán ez valahogy megszűnt. Volt egy kis szünet, 1-2 hét, de aztán megint írt, hívott folyamatosan, akkor is, ha hetekig, hónapokig nem válaszoltam neki. Nagyon rendes, aranyos srác, a szüleim, tesóim is szeretik nagyon, és mindig mondják, hogy szerintük ő a nekem való fiú. Igazából nemtudom, rengetegszer eszembe jut, hogy vele olyan könnyű lenne az egész, mert látszik rajta, hogy teljesen odáig meg vissza van értem, és hogy mellette boldog lehetnék, csak ugye én nem szeretem őt úgy. Ennek lehet az az oka, hogy nem nagyon találkozunk, és ha többet találkoznék vele, mint most (havonta 1x-2x, de akkor is véletlenül futunk össze), akkor talán kialakulna az én oldalamról is valami iránta. Kötődöm hozzá, mert rengetegszer eszembe jut, csak úgy vagyok vele, hogy mivan akkor, ha megpróbáljuk, de én nem fogom tudni viszonozni az érzéseit, és nem akarok neki ilyen téren fájdalmat okozni, és ezért inkább hagyom az egészet.

Nekem voltak fiúk, akikkel beszélgettem, esetleg találkoztam is velük 1x-2x, most is van egy fiú.

Vele elvagyok, ha találkozunk el tudunk beszélgetni, ha nagyon akarunk, de nem igazán tudom, hogy most mi is van köztünk pontosan. Mivel nem tudunk találkozni olyan sűrűn, mert ő dolgozik, én meg ugye sulizok, és este meg mindketten fáradtak vagyunk, így nagyjából hetente vagy 2 hetente 1x találkozunk. Viszont így neten nem nagyon beszélünk, csak pár szót, meg néha, ha olyanja van, akkor felhív. (Hetente 1x). És ezt nem igazán értem, mert olyan a munkája, hogy igazából tudna nekem írni bármikor, de nem teszi, tehát nyilván nem akar. Viszont ő azt mondja, hogy mi egy pár vagyunk, és neki csak én kellek, csakhogy én ezt nagyon nem érzem, mert ha így lenne, akkor keresne többször, írna, hívna többször, érdekelné, hogy mivan velem. Van olyan, amikor ráírok, hogy miújság, hogy telik a napja, annyi a válasz, hogy "dolgozok", és ennyi az egész. Semmi "veled mizu?" vagy "neked milyen napod van?" vagy valami. Tehát ezek alapján én nem gondolom, hogy annyira érdekelném őt, mint, ahogy ő ezt előadja nekem.

Nemtudom, nekem ez így kevés, mármint úgy értem, hogyha engem valaki érdekel, akkor minnél többet meg akarok tudni róla, érdekel mivan vele, milyen napja volt, minden, és én ezt nem látom rajta. Főleg, hogy ilyen ritkán találkozunk, és kb. nulla a normális kommunikáció közöttünk.

Mostanában a másik fiúra egyre többet gondolok, hogy vele tényleg annyira könnyű lenne, nem kellene azon gondolkozom, hogy most akkor mivan velünk, mert egyértelmű lenne minden. Tudok róla mindent, a családját is ismerem, ő is tud mindent rólam, ismeri a családomat, ismerjük egymás szokásait, stílusát. Órákig tudunk beszélni, bármilyen témáról, és ez ezzel a fiúval nincs meg, mert rólam nem kérdez semmit, magamtól mondom a dolgokat, de ezt már egy kicsit gáznak érzem, mert van, amikor nem is figyel rám, magáról meg abszolút semmit nem akar mondani, még akkor sem, ha kérdezek.

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert elegem van már ebből a semmiből, mert ez az, literálisan egy hatalmas nagy semmi, időpazarlás, és ez megy már hónapok óta.


Fogalmam sincs mit csináljak, egyre többet gondolok arra, hogy adok esélyt az első fiúnak, de közben meg félek, hogyha nem fogom tudni viszonozni az érzéseit, akkor mi lesz.

Ti mit tennétek a helyemben? Vagy nektek erről mi a véleményetek?

Köszönöm szépen, ha végigolvassátok.



2021. nov. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első fiú már most langyos víz.Akkor mi lesz később? Dolgozz a másodikon,vagy lépjen be egy harmadik.
2021. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelemben mindig vannak olyan periódusok, amikor az egyik jobban szereti a másikat. Főleg eleinte. Lehet nehéz valóban, amikor a két fél nem azonos állapotból indul.
2021. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... inkább keresnék egy harmadikat, aki engem is érdekel, meg én is őt.
2021. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy harmadik fiú lesz a megoldás. Elsővel nem akarsz kapcsolatot, mert valami hiányzik, másodikkal meg volt a kémia, de nem működik kapcsolatként. Keress olyat, akivel olyan jó beszélgetni, mint az első fiúval és úgy vonzódsz hozzá, mint a másodikhoz!
2021. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hozzá is mentem ahhoz a nagyon rendes baráthoz.

Most válunk.

Utólag úgy gondolom, hogy nem lett volna szabad bele sem kezdeni,de akkor ugrott volna a barátság is.

Igazából ugyanaz a végeredmény,hogy elveszítettük egymást,csak közben volt pár szép és kevésbé szép évünk.

2021. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!