Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem felkeltés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy éves kapcsolatomnak pár napja lett vége mert a volt párom azt mondta, hogy nagyon nehezek lettek köztünk a dolgok és hogy mindig ugyanaz történik és ő ezt már nem akarja. Békében váltunk el, nem kértem hogy gondolkodjon el a döntésén mert akárhányszor szakításig fajultak a dolgok mindig én küzdöttem. Nem volt olyan nagy küzdelem de sosem adtam fel mert nagyon szerettem aztán mindig újra kibékültünk de csak azért mert mindig én írtam neki. Nos arról lenne szó, hogy mivel pár napja szakított velem megbeszéltük hogy jobb hogy ha letilt instagrammon stb mindenhol szinte, kivéve WhatsAppon mert ha valamelyikünknek baja van, akkor számíthat a másikra. Tudom hülye ötlet volt, de ez van. Aztán a szakítás óta semmit nem írtam neki tényleg szó szerint semmit. Erre tegnap letiltot WhatsAppon is. De nem értem miért, mert nem írtam neki semmit és nem tudom eldönteni hogy ezt most azért csinálta, mert bosszantja hogy egyszer az életben nem írtam neki semmit és fel akarja kellteni sz érdeklődésemet hogy szaladgáljak utána, vagy szimplán csak azért mert abszolút nem akar kontaktot? Amit kétlek, mert nem írtam neki szóval nem volt oka letiltani és nincs semmi kapcsolata szóval nem értem mit akar ezzel elérni. Mit gondoltok miért csinálta ezt?
2021. nov. 23. 08:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Jobb így, hidd el.
2021. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltott le, mert tovább akar lépni.
2021. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

1.) Lehet hogy már kilátásban van neki valaki, és ezért tiltott le!

2.) Neki úgy könnyebb elfelejteni téged, ha megszakít minden kapcsolatot veled!

2021. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Haragszik rád. Felejteni akar vagy csak sima dráma megy és holnap éjszaka már szerelmet fog vallani, ez nem megjósolható.
2021. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a továbblépés jele
2021. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Majd kiderul. Egyaltalan nem jelez semmit szerintem
2021. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem. Csak az magas, hogy tudja hogy nem írtam volna neki. Így mi értelme volt nem értem... Ha tovább akar lépni akkor meg egyáltalán miért hagyott meg WhatsAppon? Azért gondoltam hogy a figyelmemet akarja mert régen mindig én szaladgáltam utána és úgy gondoltam hogy meglepődött hogy nem jön tőlem semmi. Ezért az egoja miatt letiltott. Csak furcsa hogy se anyámat, se mostoha anyámat, se legjobb barátnőmet nem törölte ki. Szóval tudja, hogy ha akarnám tudnék neki róluk írni de így se úgy se fogok. Nem tudom nekem ez nagyon magas...
2021. nov. 23. 11:24
 8/38 anonim ***** válasza:
Miért kéne őket letiltania? Veled járt, nem velük! Most őszintén, ha azt akarná, hogy keresd, akkor letilt? Ha még igaz is lenne, hogy azért tiltott le, hogy keresd, iszonyat gyerekes viselkedésre vall az ilyen taktikázás és a legjobb nem foglalkozni az ilyen emberrel.
2021. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Mivel ismerem, igen. Rengetegszer bevallotta hogy régen mikor tiltott mindig azt akarta hogy keressem. És azért kéne letiltania őket, mert majd ha össze jön valakivel, a csajnak nem hiszem hogy tetszene hogy az exe anya meg legjobb barátnője ismerőse. Nem tudom.. annyiszor kibékültünk hogy nem tudom már hogy vissza jön e vagy nem. És jó lenne tudni bár ahogy az előző személy mondta ezt nem lehet megjósolni... Nem tuodm hogy vissza e fog jönni vagy nem.
2021. nov. 23. 11:53
 10/38 anonim ***** válasza:
Tehát már többször is tiltott és újra összejöttetek utána. Sőt, bevallotta a játszmázást is. Ez téged is minősít valahol, hogy visszaengedted. Ha ennyire nem működött a kapcsolat, akkor talán ideje lenne végre felfogni és továbblépni. Nekem is van olyan exem, akivel már több éve szakítottunk és a nővére az ismerősöm, soha semmi gond nem volt belőle.
2021. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!