Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes 29 évesen benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 29 évesen benne maradnom egy bántalmazó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem ütnek, vagy vernek a jelenlegi kapcsolatomban, de a barátom érzelmileg bánt. Viszont azzal is tisztában vagyok, hogy 29 évesen nehéz lenne kapcsolatot találnom már, a többség ebben a korban, már foglalt, és házasságban élnek. A volt osztálytársaim többsége is már házasságban él, tehát hozzájuk képest így is le vagyok maradva, pláne ha újra mindent a nulláról kellene kezdenem.
2021. nov. 25. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Te szegény...és mivel bánt "érzelmileg" ez a csúnya, gonosz, kani?
2021. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Az érzelmi bántalmazás az igazán durva bántalmazás.

2. Sehány évesen nem érdemes ilyen kapcsolatban maradni, ennél még egyedül is jobb élni.

3. Akárhány évesen lehet társat találni, én 46 vagyok, és most találtam. Nulláról kezdem, pont ez a szép benne. :)

2021. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Maradhadsz mert ugyis ugyanilyenbe mész vissza
2021. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért érné meg benne maradni? Kivéve, ha kimondottan élvezed, ha bánt.
2021. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyeneknek, mint te, érdemes. Köszönjük, hogy lefoglalsz egy bántalmazót és így kevesebb marad nekünk, aki megtalálhatna.
2021. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Végülis felfoghatjuk úgy is, hogy társadalmilag hasznos munkát végez, ami pénzben nem mérhető.
2021. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok, de egy pillanatig nem maradnék bántalmazó kapcsolatban. 70 évesen se. Nem hiszem el, hogy 29 évesen temeted magad. Te nem mersz élni!!! Kit érdekel, hogy mások hol tartanak? Hol van az előírva, hogy hány évesen hol kell tartani?

Szomszédaim 55 évesen találták meg egymást. 15 éve boldogok, kézen fogva járnak az utcán, 70 évesek.

Mit gondolsz, mi lesz veled addig, ha már most beletörődsz a szar életedbe?

2021. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen korban nem érdemes benne maradni.
2021. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
29 évesen kiverem..
2021. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen korban nem érdemes benne maradni. Elég fura körökben mozogsz, ha 29 évesen mindenki családos és gyermekes. Senki nem tanult és áll meg a saját lábán? Te miért nem tudsz megállni a saját lábadon? Miért kell ahhoz pasi, hogy meglegyél egyedül is? Ennyire életképtelen és önállótlan Vagy? Nagyon fiatal Vagy még, mi az ,hogy 0 kezdeni?
2021. nov. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!