Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret a párom? L/24

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret a párom? L/24

Figyelt kérdés

1 év 8 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ő 31 éves (férfi) én 24 (nő). 4 hónapja hazudott nekem, találkozott allitolag csak egyszer a fiatal lánnyal és jó pár hétig beszélgettek a hátam mögött. A csaj exe irt ram hogy mi újság. Igy jöttem rá. A bizalmam szinte teljesen a nullara csökkent akkor. A párom azzal magyarazta, hogy csak régi barátok nem akarta hogy megtudjam mert allitolag iszonyúan féltékeny vagyok és ezért törölt minden beszélgetést. Ugy voltam vele adok neki meg egy esélyt, elhiszem amit mond. Azóta eltelt jó pár hónap nem tudom tartja- e szavát vagy sem. Szerintetek erdemes mellette maradnom?

Nincs köztünk szoros lelki kapcsolat, nem érzem azt hogy lelkileg társak lennénk. Erről beszéltem is neki azt mondja ezzel nem tud mit kezdeni, próbál rajta valtoztatni azóta nem igazán érzek változást. Próbálok kisse távolságtartóab vislekedik, ekkor néha néha észreveszi magát és szerelmesen viselkedik de ez nagyon kevés alkalommal van igy. Sokat dolgozik, fáradt stb ezzel tisztában vagyok de nekem egy kapcsolatban arra van szükségem hogy lelkileg egy eros kapocs legyen köztünk amit en nem erzek. Azt mondta valtoztat ezen vagyis megprobal de azota sem tortent semmi. Szerinte minden rendben van a viselkedésével, viszont szerintem nem. Rideg, alig keresi a testi kontaktust szinte csak akkor olel meg ha szexelni szeretne. Az anyjától tudom hogy ha o szeret valakit azért teljesen oda van, mindent megtesz érte stb... En ezt viszont nem ig érzem es hiaba probalom elmondani neki mi a bajom o felhúzza magát és azt hiszi en csak bekepzelem. Velemenyetek szerint mit tegyek?


2021. nov. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vele fogsz maradni mert kimeritően érzelmi hullámvasút és ez izgi és szerinted neked ennyi jár. Ha nem igy lenne már rég leléptél vna. Mindkét esetben mind1 mit mondanak mások, mit tegyél.
2021. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna szakítani, amikor kiderült, hogy a hátad mögött írkál meg találkozik egy másik csajjal. De még most sem késő, mivel eléggé az jön le az írásodból, hogy nem vagy vele boldog.
2021. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Szia ha ki szeretned targyalni azt. Irj Ram Privatban adok tanacsot is
2021. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott kellene hagyd, de leirtakbol az jön le nekem, hogy te sokkal jobban szereted őt, mint ő téged. És ameddig kapcsolatfűggő vagy, és nem állsz ki a saját boldogságodért, addig ő nem is fog változni. Hagyd ott. Vagy utazz el valahová 2 hétre és ne adj hírt magadról (persze kozold vele hogy elutazol), ne keresd. Mire visszatérsz ott lesz a válasz, hogy van e mit folytatni.
2021. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben bármilyen nehéz is ez, hanyagolnám... és igen, akkor kiderülne minden! Jelenleg szerintem csak kényelmes neki, hogy ott vagy számára, mint egy fix pont. Melletted meg éli világát. Ezt azért teszi, mert megengeded neki.
2021. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondanám, hogy hagyd ott, úgysem fogod. Hiszen szereted...

N

2021. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!