Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg szeretik a buta nőket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szép dolog az általánosítás, de ez mennyire igaz?


Ha megengeditek megosztok egy saját sztorit.

Fél éve randizgattam egy férfival, de nem lett belőle semmi. Később visszahallottam valakitől, hogy okoskodónak tart. Nem vagyok okoskodó. Egyetemista vagyok, így sok témát illetően széles a látóköröm. Szeretek új dolgokról tanulni, új dolgokat olvasni. Egyáltalán nem tartom magam butának és csúnyának se. Mikor randizgattunk én elég sok mindenről kifejtettem a véleményem neki, de ugyan mit csináljon 2 ember az ismerkedési fázisban, ha nem beszélgetést? És igen, szerintem akkor jó egy beszélgetés ha tovább jut a mindennapi témáknál.

Egyébként a srác is tanult, jól szituált. Úgy gondolom hasonló a hasonlóhoz illik?

Mindegy. Már letettem róla. Van ezer más pasi.

Viszont a minap megláttam őt egy régi osztálytársammal. Nem tudom, hogy mit láthatott benne, amit bennem nem. A lány elég egyszerű, sosem volt a legélesebb kés a fiókban. Nem tanult és nem is túl változatos az érdeklődési köre. Én nőként megunnám ha egy ilyen pasival kéne lennem. Az öltözködése sem túl ízléses. Kíváncsiságból körülkukkoltam a face profiljukat. A srác viszi jobbnál jobb helyekre....

Komolyan. Az ilyen nők hogyan érhetnek el mindent? Igaz, hogy a buta, egyszerű nők vonzók?

Anyukámnak elpanaszoltam ( Ejnye, mit árulkodsz anyunak? Nagy lány vagy már!) és ő mondta, hogy a pasik szeretik az ilyen csajokat, mert könnyen kihasználják és irányítják őket. Ez szerintetek igaz? Ezzel a részével én is egyet értek, de akkor sem hiszem el, hogyan képes valaki meglenni egy más intelligencia szinttel bíró emberrel.


23/nő


2021. nov. 29. 00:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
81%

"Az egoját viszont megsérthettem ha egy mániákus hímsoviniszta állat, aki szerint a nőnek nincs véleménye, ül a sarokban és Ő ( A FÉRFI) tud mindent."


Ez is csúnya általánosítás. Számomra a 19#-es fejezte ki legpontosabban azt, mit értek (én magam is) az alatt, hogy a nő legyen okos.

2021. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak savanyú a szőlő.

Lehet belemagyarazni mindent, de fogadd el, nem jöttél be neki annyira, ez a lány meg igen. Ennyi

2021. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
52%

Egy részük a naluknal kicsit butuskabb nőket szeretik.

Itt a hangsúly a náluk szón van, tehát egy kicsit búra pasi egy kicsit jobban buta not akar.

2021. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

marha egyszerű: a nők szeretnek felnézni a férfire.

A férfi meg szereti, ha a nő felnéz rá.

Ha a férfi egy kicsit okosabb, akkor összeáll a legó és happy van.

Nem egy nagy megfejtés ez.

2021. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%

"Soha senkitől sem hallottam, hogy okoskodó lennék. Az egoját viszont megsérthettem ha egy mániákus hímsoviniszta állat, aki szerint a nőnek nincs véleménye, ül a sarokban és Ő ( A FÉRFI) tud mindent."


Meg is van, hogy miért hagyott ott.

2021. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%
25# Csupa feltételezés és általánosítás. Szócséplés az egész. Nem jöttél be neki, kérdező, ennyi. Ha pedig okoskodtál (értjük ugye, mit jelent a szó), azt egyik férfi sem szereti, még a leghaladóbb, legműveltebb értelmiségi sem.
2021. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak nem tudnak szeretni, de a buta nőkkel el tudják hitetni.
2021. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
33%

24#-es választ kiegészítendő:


Aki ezt nem hiszi, vagy szexista, soviniszta, avítt felfogásnak gondolja, annak elmondanám, hogy maga a nő igényli, hogy felnézhessen a férfire. Ha nem nézhet fel (vagy ráérez, hogy a férfi csak elhitette vele szellemi fölényét és valójában nem is olyan éles kés a fiókban), akkor nem fog többé férfiként tekinteni rá, és akkor jön az, hogy hirtelen fejfájós lesz, meg elkezd más férfiakon csüngeni, parancsolgatni, átveszi a férfi szerepét (nagyfater szavaival élve: "belészáll az erdeg")


És ugyanígy a férfi is igényli, hogy a nő felnézzen rá, akkor lesz egészséges erekciója, ha a nő kívánja, hódítóként tekint rá.

2021. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges, hogy ha egy férfi az illető nő helyett egy másikat választ, akkor nyilván azért, mert az butább, és a férfiak a butább nőket szeretik.

De ha ez az álmagyarázat megnyugtatja a hoppon maradt nőket, akkor nyugodtan gondolják ezt.

A férfi megmondta (a kérdező visszahallotta) az indokot: okoskodónak tartja. A nőnek joga van saját magát nem okoskodónak tartani, de el kell fogadnia, hogy a férfi valami miatt így érezte. Ha esetleg majd a második, harmadik, sokadik férfi is ezt mondja róla, akkor érdemes rajta elgondolkodni.

Amúgy a kérdező a kommentjei alapján nekem se lenne szimpatikus. Nekem nem az "okoskodó" szó jutott róla eszembe, hanem a "megmondóember". És ezt a típust konkrétan utálom férfiban, nőben, mindenkiben.

2021. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
78%
Van, amelyik igen, bár én több olyan embert látok az ismeretségi körömben, akik inkább kifutnak a világból tőle. Páromtól is gyakran hallom, ha épp új társaságba kerülünk, hogy "Jézusom, hogy lehet xy ennyire BUTA". 😂
2021. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!