Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy furodtok a parotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy furodtok a parotokkal?

Figyelt kérdés
mert hogy nekunk kadunk van, es a baratom picit teltebb, akkor hogy furodjunk egyutt? vagy hogy szokas ez? tussolni csak? azt is allva?
2010. szept. 5. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én soha nem fürödtem együtt.nem is szeretek mert szétázik a bőr.
2010. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig állva fürdünk a barátnőmmel. Nem is tudom elképzelni hogy ott ázzunk a vízben ülve vagy fekve.
2010. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Remélem, nem a keskeny lakótelepi kádatok van.

Szépen üljetek szembe, hosszában a kádban. Mindketten nyissátok szét kicsit a lábatokat, és a talpatokat támasszátok meg valahol a másikon. Így jól el lehet férni, és simogatni is lehet egymást.

2010. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat rendes kad. hetkoznapi...
2010. szept. 5. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

zuhanyozva az igazi. én imádom. szép lassan bekenni a barátnőm egész testét tusfürdővel, nézni ahogy szép lassan mossa le róla a víz... :-)

25/F

2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feküdj a barátod lábai közé!
2011. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon macerás
2011. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
zuhanyozni szoktunk együtt
2011. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!