Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
 91/145 A kérdező kommentje:
Nem jönnének el, ismerem őket ennyire, a csajokkal ovis, általános iskolás korunk óta vagyok barátnők.
2021. dec. 1. 18:45
 92/145 A kérdező kommentje:
Tavaly még a koronavírus előtt lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. Fogtam magam, vettem egy repjegyet és elutazam Bariba egyedül. Erről is mindenki lebeszélt, mégis életem egyik legjobb élménye volt ott eltölteni egy hetet. Találkoztam férfiakkal ott is, mégsem erőszakolt meg senki. Tehát a múltból is van pozitív élményem.
2021. dec. 1. 18:48
 93/145 anonim ***** válasza:
100%

És felmentés 6 idegenhez egy lakásba egyedül?

Figyelj azt csinálsz amit akarsz, de hidd az itt lévők nem azt akarják, hogy ne érezd jól magad, hanem hogy ne legyen életre szóló traumád es/vagy valami betegséged. De a te életed…

2021. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/145 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


A 90-es kommentben leírtam, mit gondolok erről részletesen.


A kérdés kiírasakor már tudtad, kb. milyen válaszok fognak jönni. Ha arra használnád a válaszokat, hogy az eddigi gondolatodban megerősítsen (=veszélyes a helyzet), az érthető lenne.


De úgy tűnik, te már tudod mit akarsz.


Akkor a kérdésed kamu, nem igazi kérdés. Ebben az esetben jelenteni foglak a moderátornak, mert rabolod itt mások idejét, akik jó szándékkal segíteni akarnak neked.


Az életeddel azt csinálsz, amit akarsz, de csináld a feszültséget.

2021. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/145 anonim ***** válasza:
100%
*de ne csináld a feszültséget.
2021. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/145 anonim ***** válasza:
100%

#91

Szerintem elmennének, mert ha valóban jó a baráti körötök, akkor hagynák, hogy egyedül menj el 6 idegen pasival, idegen helyre. 🤷‍♂️

2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/145 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem, azért tettem fel, hogy aki már volt ilyen helyzetben, az leírja a tapasztalatait, nem a vélelmeit. Persze, jobb lenne csak vele találkozni először, de nem várhatom el, hogy egy ismeretlenhez (hozzám) csak úgy ennyit utazzon, fordított esetben én sem utaznék csak úgy ennyit egy pasihoz, akit nem ismerek. Ha nem beszélünk egymással, ők akkor is jönnének fel, így összekötjük a kettőt egymással. Nem látok ebben semmi ördögtől való dolgot.
2021. dec. 1. 18:56
 98/145 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, ha ennyire viszket, meg utazni is szeretsz, menj le te a pasihoz, akivel írogattok. Eleve úgy, hogy meg leszel dugva: borotvált punci, frissen mosva, gumit vigyél bőven.

Annak is több értelme van.

2021. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/145 anonim ***** válasza:
100%

na es ha a ‘buli’ elott ti ketten valahol meginnatok valamit, hogy lasd egyaltalan szimpi-e a srac eloben??! en aztan nem vagyok paragep, de hat ismeretlenhez felmenni szobara, hugy hogy csak az egyikkel beszeltel online valamennyit, de ot se ismered igazan.. hat ez tobb, mint nem okos dolog.

de csinald, felnott ember vagy, csak aztan ne gyere ide picsogni, hogy meg akartak rakni.

2021. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/145 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem írt senki tapasztalatot, mert ez alap, hogy nőként ilyet nem teszünk és úgy tűnik itt ezt mindenki tudja rajtad kívül. Az miért nem működik, hogy előbb feljön és talalkoztok ketten? Vagy másnap?

Az hogy nem látsz ebben semmi ördögtől valót, az csak azt mutatja hogy naiv vagy, szóval én nem reklámoznám.

2021. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!