Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megszólított vagyok, viszont: én voltam több pasi közt egyetlen nő házibulin, csakhogy mindet régről ismertem, és pontosan tudtam, hogy biztonságban vagyok.

Ugyanezt hat vadidegenről még akkor sem venném egyértelműnek, ha egyébként nem tartok minden pasit erőszaktevő állatnak. De kizárni annak a lehetőségét, hogy hat idegen nem éppen plátói szándékkal hív meg egy csajt bulizni, enyhén szólva is korlátoltság.

2021. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 anonim ***** válasza:
2%

51: az egyik sráccal ismerkednek és szimpi neki! akkor? egy ilyen buli lehet tök jó hangulatú is, jókat beszélgetnek, aztán a sráccal elvonulnak, ennyi.


Ha ez szerintetek marha veszélyes, akkor tényleg az utcára menni is az...


Városban lesznek, vannak szomszédok is, stb.

2021. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/145 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben mindig fiúkkal buliztam általában egyedül lányként. De őket gyerekkorom óta ismertem, bíztam bennük.


Idegen pasik között azért én félnék. Ki tudja mit mennyit isznak, mit szívnak fel esetleg amitől bekattanak vagy bármi…sajnos hallottam már több történetet ami nem végződött jól, az itteni válaszolok csak erre próbálják felhívni a figyelmed. Én is éltem veszélyesen, csináltam hülyeségeket nem felek az élettől, de nem hiszem hogy terápiára akarsz járni ha esetleg ne adj isten, rosszul sülne el a dolog. Szerintem egy pasi se ér annyit.

2021. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/145 anonim ***** válasza:
100%
Az okoskodásodról a következő jut eszembe: minek húzzak gumit, hiszen a másik valószínűleg nem nemibeteg, és a teherbeesés esélye is minimális egyetlen együttlétből.
2021. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/145 anonim ***** válasza:
91%
Ez vagy kamu, vagy a kérdező csaj pontosan tudja, hogy szét fogják kúrni. Majd megnézzük a videót a neten.
2021. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom , hogy azt írja a többiek max nézik 😂😂😂 szerinted nem akarnak majd beszállni? Szerinted ha felvannak izgulva es ittak is, te azt mondod nem akkor ott vége es leállnak? Istenem..csináld akkor ha ennyi eszed van
2021. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, bocs, nem tudtam, hogy egy kvával beszélek! Akkor semmi gond, menj nyugodtan és érezd jól magad! Csak akkor nem értem minek kérdezel? Akadjunk ki rajta? Nem fogunk. Annyira vagy rongy, amennyire csak akarsz, tökre hidegen hagy!
2021. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed, van-e félnivalód? Mitől? Lefekszel nekik, ahogy írtad is, aztán reménykedj, hogy csak nézik.
2021. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 anonim ***** válasza:
100%
Tuti troll kérdés. Ha nem, akkor majd írj mi volt. Már ha lesz rá lehetőséged.
2021. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/145 A kérdező kommentje:
Akkora krva vagyok, hogy eddig 6 pasival voltam összesen, ebből 3 nagyon hosszú kapcsolat volt. Szóval egyáltalán nem vagyok az, aki fűvel-fával szexel. A fiúk közt van szoftverfejlesztő, tanár, mérnök stb., tehát nem olyanok, akiktől tartani kellene, teljesen normális életvitelű emberek. Én pedig csak egyikükkel szeretnék, ha úgy alakulnak a dolgaink, hogy élőben is megvan köztünk a vonzalom.
2021. dec. 1. 17:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!