Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégi buli 6 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégi buli 6 sráccal, egyedüli lányként, van valamitől félnivalóm?

Figyelt kérdés
A srácok feljönnek születésnapot ünnepelni Budapestre, kibérelnek egy lakást, ott lennénk, ha elmegyek.

2021. dec. 1. 16:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/145 anonim ***** válasza:
100%

"Kommunikációs területen dolgozom, tanultam pár trükkőt, hogy kell rázós helyzetekből kidumálni magad, meg tudom oldani. De 99%, hogy nem lesz rá szükségem."


De akkor meg mi a frászért írtad ki a kérdést?

2021. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/145 A kérdező kommentje:
Sosem fogok senkivel pénzért lefeküdni, ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Ha tetszik valaki, megvan az összhang, akkor ingyen teszem meg, ha nem, akkor bármennyi pénzért sem. Ha tényleg meg akarnának erőszakolni, akkor elöször megmondom, hogy nem szeretnék mindannyiukkal szexelni, ha ez sem hat, akkor sikítok annyira, hogy átjöjjenek a szomszédok, vagy fogom magam és elmegyek a helyszínről.
2021. dec. 1. 17:55
 73/145 A kérdező kommentje:
Leírtam egy korábbi kommentemben, hogy mások tapasztalatai miatt.
2021. dec. 1. 17:56
 74/145 anonim ***** válasza:
95%

Kommunikációs területen dolgozol, de egy kérdést nem tudsz úgy kiírni, hogy egyértelmű legyen, mire vagy kíváncsi.


Nos..., khm... azért ez így nem egy életbiztosítás...

2021. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/145 anonim ***** válasza:
95%
Jah mert 12 kézből egy se tudja befogni a szádat😂😂😂 menjel, hisz annyira okos vagy, hogy te bármit meg tudsz oldani.
2021. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/145 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy nem troll kérdés, amit kétlek. Neked tetszik a srác, nem jobb lenne vele kettesben találkozni? Nem fura ez így neked?
2021. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/145 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mond hogy egy 10essel kevesebb vagy.. Bár még egy 17 évesnek is több esze van.


Attól hogy ők ilyen olyan emberek az szerinted garantálja hogy nem tesznek semmi rosszat?

Mellesleg honnan tudod hogy azok? Találkoztál velük? Valami hires emberek, akikrol 100%odan tudod hogy azok amiknek mondják magukat?


Tanulhatsz Te bármit is, és mondgatsz bármit nekik. Ha isznak, és elkattanak pont le fogják szarni. Majd szépen befogjak a szad aztán azt mondasz amit akarsz.


Igen nyilván rohanni fognak a szomszédok..😁


Téged cseppet se zavar hogy nem kettesben találkoztok? Hogy igazából lehet csak azért találkoztok max mert ők éppen a közeledben járnak? Amúgy meg full leszarna a csávó?


Nagyon ostoba vagy! Hiába ír itt neked bárki bármit mindenbe találsz valamit.. Véded a vad idegen embereket..Menjél akkor 😁 várom a beszámolód.

Gondolkozzal már!!!

2021. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/145 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy barátnőm aki ugyanezt gondolta, hogy nem történhet semmi ő megoldja. Aztán mikor a Balatonnál nyaraltunk és össze szedett egy csávot akihez természetesen fel is ment, ahol aztán 4en várták, bezárták az ajtót, őt lefogták és sorban végig mentek rajta. Azóta nem ennyire magabiztos. Ne kelljen neked is a saját hibadbol tanulni..
2021. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/145 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjuk, hogy nem akarnak megerőszakolni. Viszont szerintem a szülinaposnak akarnak ingyen prostinak, különben tök értelmetlen egy darab idegen nőt a baráti társaságba behívni. Legalább érdeklődtek, hogy van e barátnőd aki szintén bulizni akar, hogy te se legyél egyedül azért mégiscsak?
2021. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/145 anonim ***** válasza:
100%
#40 Nem, férfi vagyok, csak nekem már volt dolgom nővel, Balázs, rólad pedig üvölt, hogy max. avi vagy jpg formátumú nőkhöz volt eddig szerencséd. Erre utal a "nyugodtan menjen el 6 idegen faszival bulizni 1 nő" javaslatod is.
2021. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!