Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a kor amíg van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kor amíg van esély első barátnőt taláni?

Figyelt kérdés

Tapasztalat nekül hány éves korig van esélyem barátnőt talánom? Ha 25 ig nem jön össze akkor már nem is fog? Ennyi idős korra már minden lány tapasztalt, és már kb 8-10 éve rendszeresen szexel szerintem.

Ismerkedéskor mennyire foglalkoznak ezzel a lányok?


2021. dec. 2. 08:16
 1/9 anonim válasza:
96%
Szerintem ez nincs korhoz kötve.
2021. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húszas éveim elején nagyon kisfiúsan néztem ki. Nem álltak velem szóba a lányok.

24 évesen lett barátnőm, 19 éves akkor. Neked is összejöhet.

2021. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Itt igazából nem is az a gond, hogy nem találnál csajt. Inkább az, hogy egy idő után te magad unsz bele és belefektetett energia nélkül nem lesz.
2021. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
45%

Ha ezen vekengsz, akkor olyan 23-26 éves lehetsz. Ha ilyen idősen nincs nemi életed, akkor annak - a mikropénisz esetét kivéve - az igénytelenséged (ha az vagy), a rossz személyiséged (ha olyan vagy) vagy ami a leggyakoribb: a rossz önértékelés és az abból származó kevés kapcsolatteremtési (ti. csajozási) kísérlet az oka.

Sürgősen keress fel egy (nem is feltétlenül szexuál)pszichológust, aki segít neked magadat kihúzni a rossz önértékelésből. Ne vesztegess időt, mint én 35 éves koromig! Minden más csak rizsa.

2021. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj ennyi idősen 0 tapasztalattal bénán fogsz viselkedni randihelyzetben stb. ez fix, szóval a tapasztalt lányok biztos elhajtanak. Úgyhogy először a kevésbé tapasztaltaknál van esélyed, aztán idővel "lehet törni felfelé"
2021. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
G3ci unalmasak vagytok már...
2021. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem a tapasztalatlanságod, hanem a görcsösséged a probléma.
2021. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

"Ha 25 ig nem jön össze akkor már nem is fog? Ennyi idős korra már minden lány tapasztalt, és már kb 8-10 éve rendszeresen szexel szerintem."

Mikor összejöttem barátnőmmel, ő 25 éves volt, és kb 0 tapasztalattal, szűz. Orvos, külön, egyedül élt, mások szerint is csinos, végtelenül kedves és emberséges lány. Nem azt mondom, hogy jellemző, de van ilyen. Vannak emberek, akik nem jönnek össze valakivel, csak hogy legyen párjuk. Inkább rendbe teszik magukat, ha van is problémájuk, és ha jön az az ember akivel összeillenek, akkor azzal lesznek párkapcsolatba.

Csak hogy kiálljak az általánosítás ellen :D

2021. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Ez férfiaknál határozottan a korhoz van kötve. 30 felett csak a prostituáltak maradnak a tapasztalatlan férfiak számára.
2021. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!