Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludhatok a barátomnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludhatok a barátomnál a bentlakásban?

Figyelt kérdés

Ősztől egyetemre megy a barátom, kollégiumban fog lakni 200 km-re. Nekem meg nem érné meg úgy, hogy reggel elutazok hozza és este vissza, ezért gondoltam hogy amikor a szobatarsai hétvégére hazautaznak, akkor én ott aludnék néha 1-2 éjszaka. Lehetséges ez? A kapusnak kell tudnia arról, hogy én ott tartózkodom éjszaka? Egyáltalán megengedi, hogy egy lány ott aludjon egy olyan kollégiumban, amiben csak fiúk laknak? Fizetni kell?

18L



2019. jún. 30. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumtól függ. A legtöbb helyen lehet ilyet, de egyrészt a szobatársainak bele kell egyezniük, másrészt fizetős lesz és mindent le kell papíroztatni, illetve a vendégéjszakákat napokkal előre ki kell fizetni.
2019. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak úgy nem lehet megoldani, hogy mondjuk pénteken odamegyek szépen csendben, és szombaton/vasárnap eljövök?

Elég drága lenne így, hogy az utazás mellett még "szállást " is fizetni kell

2019. jún. 30. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam koleszos, nemtom nála hogy van, de voltam buliban a koledzban évfolyamtársaimnál és kb senki nem nezte hogy mikor megyünk ki/be. Volt portás de nem foglalkozott vele. Mondjuk az koedukált kolesz.
2019. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb koli már beléptető rendszeres tehát kulcskártya kell ahhoz is hogy egyáltalán fel tudj menni. De az biztos, hogy a portán alá kell írni és be kell írni, hogy kihez mész akkor is ha csak 5 percre ugrasz föl.

Amúgy egy vendégéjszaka olyan 1500-2000 forint körül szokott lenni ha ott lakóhoz mész. Nem biztos, hogy mindenhol így van de ahol én jártam már mindenhol így volt. Nem lehetett csak úgy felvinni senkit.

2019. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ottaludhatsz nála, viszont fizetni kell majd érte. Ne gondolj nagy összegre, szerintem 500-1500 Ft lehet, attól függ.

Illetve lesznek szobatársai is, arra is készülj fel.

2019. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

Akkor mennék csak, amikor a szobatársai hazautaznak hétvégére, hogy ne zavarjam őket.

2019. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!