Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a szentendrei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a szentendrei Altiszti Akadémia tanulója lett, ez milyen hatással lesz a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 hónapja vagyunk együtt, ő 20 én 16 éves vagyok. Kifejezetten jó a kapcsolatunk, sosem adott rá okot, hogy ne bízzak benne. Kollégista lett, de azt mondja, hogy minden hétvégén haza fog jönni hozzám, kivéve persze mikor rövidített hétvégék vannak. Milyenek ott az emberek, mennyire reális, hogy 2 éven keresztül haza fog jönni hétvégénte és hogy nem fog olyan dolog történni aminek nem kellene? Igyekszem bízni benne, nagyon szeretem, csak aggódom, hogy elveszítem.

2018. aug. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
katonaélet..orrba-szájba dugnak mindenkivel. xd
2018. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyeske, te sem láttál még laktanyát belülről...
2018. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem az apád ...... nem, katona vagyok xD
2018. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, dzsíájdzsó :D LOL
2018. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Azt még te sem tudhatod, hát még mi?! Ne menj ennyire dolgok elébe, az nem tesz jót a kapcsolatnak, élj a jelenben.
2018. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én barátom is ott tanul, és midnen rendben van. :)
2018. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pff.. igaza van az egyesnek,mindenki mindenkivel.Mondom úgy hogy 2 katona barátom is volt,meg katona is van a családban.Soha többé nem jönnék össze ebből a közegből senkivel sem.
2018. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!