Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégiumi párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumi párkapcsolat, utána hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, szinte minden nap együtt alszunk szeretem őt nagyon, sok mindenben hasonlítunk, úgy érzem ez sokáig tudna tartani, de ő most fog államvizsgázni én meg még 1 évet maradok még biztosan. Alapból messze lakunk egymástól, az ő otthona és a kollégium, vagy az én otthonom közötti távolság 2,5 óra. Volt már valakinek hasonló kapcsolata, hogyan oldottátok meg? Bármilyen storynak, tanácsnak örülök.

2021. dec. 2. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltunk, annyi különbséggel hogy én végeztem hamarabb, majd 500 km-rel arrébb kaptam munkát, tömegközlekedéssel 8-10 óra út. Ehhez jött még a covid miatti kijárási tilalom este 8 órától, úgyhogy volt amikor hajnalban indultunk egymáshoz és másnap délelőtt már jöttünk haza, nagyjából 10 naponta, hol én mentem hol ő jött.


Kegyetlen nehéz volt, mikor leállamvizsgázott és végre megnyugodhattunk, újra együtt voltunk ott maradt egy fal köztünk. Úgyhogy elmentünk kettesben wellness programra stb és 1-2 ilyen nap után minden teljesen rendbejött. Azóta már a menyasszonya vagyok. :D


Szóval vágjatok bele főleg ha mindketten akarjátok akkor biztosan kibírjátok ezt az egy évet. Mikor pedig végzett párod is menjetek el közösen kikapcsolódni, hogy újra egymásra hangolódjatok és minden rendben lesz.

2021. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%

Mi lesz a srác? Ha nem tud helyben melót kapni, vagy legalább a suli közelében, akkor ennek annyi.

Ráadásul a melóhelyen ott a sok új nő.

2021. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igaz, mi sokkal régebb óta voltunk együtt, de egyértelmű volt, hogy a kapcsolat fix pont az életünkben, és ahhoz optimalizàlunk. Amikor a párom már nem maradhatott koliban, albérletbe költöztünk, én dolgoztam az egyetem utolsó éve mellett így kitermelve az albérlet árát. Ha másik város jött volna szóba, valószínűleg akkor váltottunk volna, amikor már mindkettőnk tud menni.

Egy egy éves kapcsolat persze más, részedről én is csak annyit tennék, hogy legfeljebb távkapcsolatban folytatjátok. Mondjuk párod részéről biztosan a környéken keresnék munkát legalább arra az egy évre.

2021. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!