Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet le vonni a konzekv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet le vonni a konzekvenciat, hogy nem csak szexre kellesz neki?

Figyelt kérdés
Mielőtt az első talalkara sor került, beszélgettek már egy ideje, de fel dob szexel kapcsolatos dolgokat is de nem arról beszéltek leginkább. Mik azok a jelek, ha a pasi komolyan gondolja veletek és nem csak laza, szex vagy barátság extrákkal kapcsolatot akar ?
2021. dec. 2. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

En csak magamba szoktam nezni.


Boldog vagxok vele? Erzelmileg megkapom amit szeretnék? Ugy erzem szeretnek, törődnek vagy épp hanyagolnak?


Inkább mosolygok és "repkedek",vagy legtobbszor szomoru vagyok es zaklatott a kapcsolatban?


Sugárzónak nézek ki, aki vonzza az embereket, vagy egy tagbaszakadt szerencsétlennek akit kerülnek?


Ha en belül azt erzem boldog vagyok a kapcsolatban arrol a másik tehet.

Es ha azt érzem boldogtalan vagyok vagy szeretethiányos vagy bizaomatlan vagy kétségek közt vergődöm, arrol is a másik tehet.

2021. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
*szoval csak engedd magad át azoknak az érzéseknek amit ő belőled kivált es megtudod hogy mit akar.
2021. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
10# Nem láttam, hogy első találkozásról van szó. Elnézést, így persze más a helyzet.
2021. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi ELŐTT szerintem egyik fél se tudja, hogy mire "kell" majd neki a másik, tehát ezt teljesen fölösleges ilyenkor tippelgetni.
2021. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságbol ki írtam, hogy ebben a szituációban ti mire gondolatok...persze első találka után dől el minden. Lehet, hogy ott szoba se fogja hozni... Ki tudja. Köszi a normális válaszokat!
2021. dec. 2. 16:55
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 A randin tereld finoman arra a szót, hogy ő milyen kapcsolatot keres. De még nem is biztos, hogy tudja. Lehet, hogy most alkalmit, aztán rájön, hogy többet is. Vagy fordítva. Ki tudja? Persze szexet így is, úgy is akar valószínűleg, de abba meg nem kell belemenned, míg ki nem derül, hogy te mit akarsz tőle.
2021. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok. Sok-sok évvel ezelőtt, amikor a későbbi férjemmel randizgattam, szóba sem jött a szex hetekig, én meg örültem, milyen komolyan vesz. Szinte nekem kellett őt ágyba vinnem. Aztán eltelt pár év, egyre csökkent a szexuális aktivitása (az is csak annyi volt leginkább, hogy lökött párat, vagy feküdt, mint egy darab fa). Újabb pár év után teljesen szexmentesen éltünk. Nem csak emiatt, de ez is közrejátszott abban, hogy elváltunk. Azóta köszi, de nem kell olyan pasi, akinek nem fontos a szexualitás! Igenis lehet, sőt érdemes is beszélni róla, mert nem egy férfival emiatt nem lett találkozó. Vagy mert olyan fétisei voltak, amikkel én nem tudtam azonosulni, vagy mert közölte, hogy neki bőven elég heti egy aktus (már a kapcsolat elején is). Jobb, ha ezek a dolgok mielőbb kiderülnek, nincsenek felesleges körök.
2021. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
17. ugyanez történt velem is….örültem, hogy más, mint a többi….hát annyira más lett, hogy házasság után már megd*gni sem akart. Én sem bánom, ha szóba kerül ismerkedéskor a téma.
2021. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!