Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gazdagok hogyan viszonyulnak...

Gazdagok hogyan viszonyulnak a közlekedéshez? Jól vontam le a konzekvenciát ?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, de kifejtem.


Kezdem ott, hogy én egy 22 éves csóró majom vagyok, egy Swiftem jó állapotú , már amennyire egy 25 éves autó jónak mondható.


Mentem éppen Balaton déli partján és aki ismeri Lellét az tudja, hogy sok a zebra, lévén ott a strand szezon van , sokan vannak. Nos én ilyen 45 környékére lőttem be a lábam előttem is voltak mögöttem is, megelőzött egy Skoda rs , de úgy át a zebrán, vasúti átjárón. Majd belenéztem a tükörbe, semmit sem láttam, belenéztem egy pár másodperc múlva mert valami kitakarta a fényt, hát egy x6 fogta záróvonalon kikerült engem meg az előttem haladó Multiplát.

Közben már asszem Fonyódon 2 sávvá lett az út én meg mint minden rendes lassú ember kihúzódtam jobbra majd az a sáv egy kis idő múlva megszűnt és jobbra vitt a kikötőbe, én meg nem mentem át a záróvonalon mert egy Audi A4 jött mögöttem és úgy véltem Ő egy pofátlan(tan)ító, megfordultam majd vissza a főútra. Akkor gondolkodtam el rajta, hogy csak én lehetek ilyen fostos? Konkrétan az volt a fejembe, hogy ha átmegyek a záróvonalon akkor megfog és 15 ezerre megbüntet, nekem meg pont annyi volt hónap végéig és inkább csicska módot választottam, mert hát a szabályt csak a csicskák tartják be, érzéseim szerint.


Szóval ez a gazdagoknál nem így van, én ezt állapítottam meg, ők lexarják, hogy mennyi a büntetés, a előéleti pont jobban érdekli őket. Jól gondolom?



2020. júl. 31. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen, a semmit így ragozni több soron át.


Mai napom:


- Reggeli melóba menetel: szakadt Suzuki tele bidámokkal, át a záróvonalon, előz engem, szemből jönnek.


- Haza melóból: indulok a piros lámpánál, szakadt 30 éves kadettes proli dudál, hogy menjek gyorsabban (nem tudom mi volt a baja, nem mentem azonnal 50-nel, hanem csak 4,5 másodperc múlva), mutogat a kezével, üvöltözik


- Tegnap előttem hasonló szakadt szuzi mint az enyém (az enyém csak 17 éves, nem 25 :D), balra jobbra kanyarodik index nélkül, majdnem beszartam


Úgyhogy kurvára mindegy, hogy valaki gazdag-e vagy sem, ha egy bunkó paraszt, és az ecseri piacon vette a jogsiját. Ami mondjuk tény, hogy eddig egy BMW-t sem láttam indexelni :D

2020. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átlagos közlekedők mondjuk 65%-a nem tartja be a szabályokat vagy ezeknek egy részét. Akkor most fél magyarország gazdag? :D
2020. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!