Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, vonzóak számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, vonzóak számotokra a misztikus férfiak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Mit értesz misztikus alatt?
2021. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Talán nem jól fogalmaztam, inkább úgy fogalmazok, hogy aki szereti a misztikus, rejtélyes dolgokat. Vonzódik az ijesztő témákhoz...
2021. dec. 2. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Mármint a titokzatosak akiknél soha nem lehet tudni hogy mit forgat a fejében, vagy mit gondol épp rólam az alapján amit mondtam vagy tettem? Meg akiből nem lehet semmit kihúzni, akitől pl ismerkedésnél bármit kérdezek, nem kapok rá választ és emiatt úgy érzem hogy esélyünk sincs lelkileg közel kerülni és egymásra hangolódni? Nem. A nyílt, egyenes embereket szeretem, akik nem tesznek a viselkedésükkel bizonytalanná, és akiknél nem érzem azt hogy rejtegetnek előlem valamit, vagy sunyiskodnak.

Ha nem ezt a típust értetted "misztikus" alatt, akkor kérlek fejtsd ki.

2021. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Oh, azóta írtál.

Ez oké, engem is érdekelnek az ilyen dolgok.

3-as voltam

2021. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem az ilyen témákat, bőven lenne miről beszélgeti.De csak akkor vonz, ha amúgy teljesen normális pasi. A fura, beteges gondolkozású emberek inkább taszítanak. Amíg ő maga és a dolgai nem ijesztőek, addig rendben van.
2021. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
nem. aki igy jellemzo magat es ekore epiti az identitasat, az nekem para, kattosnak es gyerekesnek tunik.
2021. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy mekkora a témával kapcsolatos hite. Ha érdekli az ilyesmi, az nem baj, mert engem is érdekel, de ha el is hisz mindent, ami szimpatikus neki, akkor azt nem bírnám elviselni, ahogy a vallásosokat sem bírom.
2021. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha valakinek kedvenc sorozatgyilkosa is van?
2021. dec. 2. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát az már géz. Hogy lehet egy sorozatgyilkos kedvenc? A végén még példaképnek fogja tartani és kinyír?
2021. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van kedvencem nőként. De nem úgy kell elképzelni hogy "kedvenc" hogy egyetért az ember a tetteivel vagy szívesen utánacsinálná, inkább csak olyan értelemben a kedvenc, hogy róla olvas legszívesebben az összes közül, mert az ő történetét tartja a legérdekesebbnek. Nekem a "kedvenc" Ted Bundy. Azért, mert ő valahogy profilidegen a többihez képest. Egy fiatal, jóképű, jó modorú, karizmatikus, megnyerő joghallgató volt, akinek látszólag semmi oka nem lett volna ilyeneket tenni, és mégis megtette. Családja is volt, a karrierje felívelőben, mindene megvolt egy normális élethez, és ezért annyira érdekes.

Plusz adalék hogy lelkisegélyszolgálatnál is dolgozott, rengeteg embert lebeszélt az öngyilkosságról. És a legutolsó interjú is nagyon elgondolkodtató, hogy vajon játszott a riporterrel (zseniális elme volt egyébként) vagy valóban ennyire átértékelt mindent. Akkor már mindegy volt, tudta hogy másnap kivégzik, tehát elvileg nem volt vesztenivalója.

Szerintem nincs azzal baj ha valakinek van "kedvenc" sorozatgyilkosa, egyrészt akit érdekel a pszichológia, azt nyilván érdeklik az ilyen félresiklott elmék, másrészt teljesen természetes hogy a sok közül van egy-kettő akinek a "munkássága" jobban megfogja az embert, mert valamiért érdekes vagy épp érthetetlen neki.

Én vagyok az az ember aki egy bogarat sem nyom össze soha, és mégis van kedvenc sorozatgyilkosom.

2021. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!