Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szigorú tanárnő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szigorú tanárnő hogyan viselkedik otthon, a családjával?

Figyelt kérdés
Arról a típusról beszélek, akinek kontyba van fogva a haja, a szemüvege az orrára van biggyesztbe, a kardigánja meg csak simán rá van terítve a hátára. Mélyebb, határozott hangon beszél, és amikor kihív felelni, szinte megfagysz a tekintetétől.
2021. dec. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is ilyen főnökösködő. Nekem anyám tanárnő. Itthon is szigorú, meg a diákjaival is. Ha négyest hoztam haza valamiből, már ment a duma , hogy “ szégyent hozok a családra”. 25 éves vagyok, de a mai napig gyerekként kezel, és ő nyilván mindent jobban tud. :D
2021. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


És apukád milyen ember, ő is domináns, vagy nálatok anyukád az?

2021. dec. 3. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Otthon is ilyenek.
2021. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám mérnök. El van a saját világában. Általában anyu őt is irányítja. Anyám a család feje. Ő a főnök, és ha valaki nem teszi azt amit ő akar/ elvár akkor megy a kiabálás. Apám ráhagyja a dolgokat, nem teszi helyre. Én próbáltam egy ideig, de inkább ráhagyom. Nem enged úgysem a szavából.
2021. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen tényleg szigorú, vaskalapos vasfegyelmet tartó ilyen nőt ismertem. Minden gyerek utálta még évekkel később felnőtt korukban is. Családja, gyerekei nem voltak, férje talán rövid ideig.
2021. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
100%
Kemény, önfejű, az asszony is ilyen volt tanárként, és itthon is.
2021. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon sem hagyja abba.
2021. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is olyan, kb.
2021. dec. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!