Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemen a tanárom nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen a tanárom nyíltan udvarol nekem. Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

Mindenkivel egyformán laza, és jófej, engedékeny tanár. Másokkal is írogatott messengeren. Magázódunk vele, üzenetben azért van egy megszólítási mód, de simán küldött nekünk meme-ket, vagy vicces videókat. Egy rövid ideje ugyan, de elkezdtünk magánéleti problémákról is beszélgetni. Nekem volt egy konfliktusom egy másik tanárral talán akkor öntöttem ki neki a lelkem, ès azóta kis titkos pletykákat is elmondtunk egymásnak az egyetemmel kapcsolatban. Elkezdett rengeteget bókolni, érzem hogy zavarban van az óráin, konkrétan rákérdeztem hogy mik a szándékai. Kerülő választ adott, de mondta ha tehetné akkor kezdeményezne nálam, csak tudja hogy nincs esélye nálam. Ajándékkal is készül nekem, amit a következő órán akar odaadni. Szerintem nem lenne helyes kikezdeni vele, és nem is áll szándékomban.


22 N 43F



2021. dec. 3. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Jelentsd a rektornak és a dékánnak, és tedd ki az egyetem Fosbúk oldalára a vén perverzt!
2021. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha a korkülönbség nem is zavar téged addig semmiféleképpen nem szabadna vele kikezdeni amíg tanít téged. Ha kitudódna nem lenne jó se neked se neki.

Amúgy tudod, hogy nincs családja?

2021. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez annyira álságos..

Ha nem akarnád, akkor csuklóból utasítanád el! Tetszik, várod az ajándékot.

Nyíltan utasítsd el. Amennyiben nem teszed, akkor mérd fel, hogy ez neked megéri -e.

2021. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs családja, egyedülálló. Nem tetszik nekem, csak elhülyèskedtem vele, egyáltalán nem csábítottam el. Tanít még, tehát nem korrekt ez az egész.
2021. dec. 3. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy mit akarsz. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor legyél egyenes és mondd meg. Ha pedig igen, akkor várd ki szépen, amíg nem tanít téged és utána nyugodtan kikezdhetsz vele.

Egyébként sokkal gázabb, ha nem akarsz semmit és hitegeted, mert nem mered megmondani, hogy mit gondolsz valójában, mintha egyenes lennél, ezzel lehet jobban megbántani másokat.

2021. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
4-es Azért nem korrekt, mert nem érdekel! Ha egyenes akarsz lenni, akkor elutasítod, ez nem bonyolult.
2021. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Tételezd fel, hogy mint férfi a nővel kezdett ki veled, és utasítsd el, mint nő a férfit.

Ennek be kell válnia, csak nem játszana az állásával és jó hírével. Ha mégis mint oktató a diákkal kezdett ki veled (azaz nem fogadja el a visszautasítást, és kellemetlen helyzetbe hoz, kihasználva, hogy a diákja vagy), akkor pedig viselkedj te is ennek megfelelően, jelentsd a feletteseinek, mint diák az oktatót.

2021. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a letisztességesebb, ha őszinte vagy vele. Mondd meg, hogy bár jól esik a közeledése és mint tanár, kedveled, de te ennél nem szeretnél többet. Nem kell túlbonyolítani, de legyél egyértelmű, ne áltasd, ne higyje, hogy lehet esélye később, ha már nem vagy a diákja.
2021. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Legyél egyenes és mondd meg,hogy mivel tanít te pedig a diákja vagy ez neked kellemetlen és nem szeretnél felesleges bajt ebből.

Ne adj neki semmilyen jelet.

Ha amúgy normális ember,felfogja majd.

2021. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Ne fogadd el az ajándékot. A jövődet veszélyezteti ezzel a magatartással. Tisztazd le vele. Tilos tanár diák kapcsolat ezt te is tudod és ő is. Ennek nagy többségében kínos, kellemetlen kimenetele szokott lenni egy idő után kerül, nem válaszol típusú és neked mint ott tanulónak k@ nincs erre szükséged, hanem pont arra van szükséged, hogy tanulmányi segítséget adjon. Képzeld el ha nála írnád a szakdogádat és a szakdoga stressz mellé még hozzájönne egy nem válaszol egy fontos szakdogával kapcsolatos kérdésedre, vagy a szakdoga konzultációidat mindig hárítja vagy lemondja. Azt hogy mit kezdtek miutan végeztél az már megint más kérdés, de azt nem írtad, hogy 43 évesen van-e párkapcsolata vagy családja.

Elvileg jövő év után végzel, ha 18 évesen kezdted az egyetemet?


Egy fer egyetemi tanár nem így oldja meg. Ha tényleg olyan nagy a lamúr vár míg te végzel és nem udvarol nyíltan kockáztatva a jövőd és a saját állását.

2021. dec. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!