Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre a dologra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak erre a dologra?

Figyelt kérdés

Röviden: vettem egy robogót. A családban mindent én intézek, posta, bevásárlás, gyógyszertár, szaladj ide, szaladj oda, ráadásul a munkahelyem 2 km-re van, vagyis célszerűnek láttam, ha lesz egy robogóm. Csak rápattanok és pillanatok alatt tizedannyi költségből és nyűglődéssel eljutok mindenhova. Megvettem, anyagilag nem volt gond. A nejem a kezdetektől fogva gyűlölte. Hogy miért, nem tudom. Többször elmondta, hogy gyűlöli, hiába magyaráztam neki, hogy mennyira praktikus. Kertlocsoláskor rendszeresen szarrá áztatta slaggal, aztán azzal ölte az agyamat hónapokig, hogy ő pont oda szeretne tenni egy virágot, ahol a motor áll az udvarban. Végül beadtam a derekam, meghirdettem és ma délelőtt elvitték. Ezután mondtam neki, hogy elment a motor, most már nincs okod rá, hogy ezen balhézzunk. Erre azt mondta, hogy ő sosem balhézott és sosem mondta, hogy adjam el. Tényleg nem mondta, de nem múlt el úgy nap, hogy ne kente volna az orrom alá, hogy egy szar (tényleg kellett szerelnem néha, mert használt volt) vagy köpködött volna rá (néha szó szerint). Ekkor felforrt az agyvizem. Féltékeny volt egy tárgyra, s amikor végre eltökítettem a háztól (az ő kedvéért meg a békességért), még ő volt megsértődve, hogy azzal vádolom, hogy eladatta velem.

Hogyan reagáljam le a dolgot? Benyeljem ezt is?



2020. júl. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hm, tipikus női viselkedés. Írom ezt úgy, hogy nő vagyok.
2020. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ezt már benyelted, amikor eladtad a motort. Meg kellett volna húznod a határaid és leállítanod ezt a viselkedést, így csak megerősítetted benne, hogy működik a stratégiája és a következő olyan döntésednél is alkalmazni fogja, ami nem tetszik majd neki.
2020. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én előbb adtam volna el egy ilyen asszonyt, mint a motort.
2020. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet nem a motort kellett volna lecserélni...

Ilyen apróságokon mit tudnak ennyit problémázni a nők, nem is értem

2020. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Add el az asszonyt s vegyél egy új motort;)


Kissé már utál az asszony, mert valamit nem tettél meg neki régen...lehet oldalkocsis motor kellett volna:)

2020. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna ekkora csicskának lenned, hogy eladod. Bocsánat, de erre nincs jobb szó. Mindent te intézel, mindenhova téged küldenek, és akkor még nekik áll feljebb, hogy nem szeretnél mindig gyalogolni, meg cipekedni.

Én vennék egy újat. Egy sokkal jobbat. Bár elgondolkodnék, hogy milyen ez a kapcsolat valójában. Én már ott kiadtam volna az útját a nőnek, hogy köpköd. Milyen nő az ilyen? Belegondolni is rossz, hogy nő ilyen alpári.

2020. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Eladtad, ami lényegében mindannyiótok érdekét szolgálta - hogy neki helyreálljon a kicsi lelke. Semmi baj: Mondanám neki, hogy akkor szaladjon ide-oda, intézze a dolgokat, tehermentesítsen téged. Figyeld meg: Könyörögni fog a motorért, és hogy újra intézkedj. :)))


Nálunk barátnőm nyaggatott egy ideig azzal, hogy cseréljük kisebbre az Opelt (97-es Astra GL), mert túl nagy. Én egyszerűen megmondtam: Nem. Nem fogok minden nagybevásárlás, meg családi nyaralás alkalmával "nyomorogni", meg legózgatni csak mert neki nem tetszik hogy nagy. Nyilván, ha nem lenne alapból kocsim, engednék neki némi beleszólást. De hogy adott egy kombi, nem fogom magam tökön szúrni a kedvéért. Főleg, mert egyelőre én vezetem, és nem vagyok kis darab.

2020. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!