Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit (vagy kit) kérsz karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit (vagy kit) kérsz karácsonyra? Mi az a vágyad (párkapcsolati, családi, érzelmi téren), aminek a legjobban örülnél, ha karácsonyra teljesülne? Van rá esély, hogy teljesül?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2021. dec. 4. 05:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy több napot együtt lehessek az ünnepek alatt anyukámmal. Mióta külön költöztünk és elkezdődött a mókuskerék, alig látom és nagyon rosszul érint ez.
2021. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%
25n
2021. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Előnyös külsőt (szép arc, pár kiló plusz, ami mellre, fenékre, lábakra, karokra megy), vonzó személyiséget (érdekes, humoros, szórakoztató, jó szociális és kommunikációs készségekkel stb.), ezeknek köszönhetően már csak összejönne legalább egy olyan stabil szexpartner, akivel kölcsönös és erőteljes a vonzalom, működik a kémia.

Nyilván teljesen esélytelen.

(30/N)

2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Eurojackpot főnyereményt
2021. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%

Azt kérném, hogy akit szeretek, megszabaduljon végre a félelmeitől, kicsit tágítsa a komfortzónáját, és végre együtt lehessünk!

Azt hiszem a Jézuskának kicsit sok dolga lenne az illető fejével! :)

De ez van. Én így szeretem!

2021. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, ez annyira romantikus, hogy kíváncsi vagyok, milyen félelmei vannak? Miben kellene kilépnie a komfortzónájából?
2021. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%

#26 Inkább azt kérdezd meg, hogy miben nem kellene kilépnie, mert akkor előbb végeznénk! :)

Vannak rossz tapasztalatai exekkel kapcsolatban, ezeket is kivetíti rám, hogy majd biztos én is olyan leszek (összeköltözéssel kapcsolatban), félti a szabadságát, azt hiszi, hogy kalitkába lesz zárva, pedig nem. Mit szólnak mások és hasonló félelmek, amik valójában csak a fejében léteznek. Ezt hívják önszabotálásnak!

Inkább ki sem próbálja, mert a negatív hiedelemrendszere megakadályozza abban, hogy elhiggye, lehetünk mi még egy igazán jó páros az életben.

Persze én nem erőltetem, mert szeretem őt és sosem tennék olyat amit ő nem érez komfortosnak! De azért a remény hal meg utoljára! :)

2021. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
39%

Téged kérdező.

Kor, nem, ja de.

2021. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
#28 Kedves, de foglalt vagyok.
2021. dec. 5. 14:43
 30/39 anonim ***** válasza:
47%
#29 ne már, egy világ omlott most össze bennem :(
2021. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!