Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv F29 volt párom L30 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv F29 volt párom L30 én vettem el a szüzességét.Jó volt vele minden kivéve a szex mert nem tudta elengedni magát és ezért fajt neki a szex.Így hogy vége rájöttem mennyjre szeretem. Vissza kaphatom?

Figyelt kérdés
Nehezen tud megbízni másokban ezért is csak most vesztette el. Szakítás ota is beszélünk mert félt hogy össze omlok, míg ő sajnos semmit nem érez. Lehet csak nem valja be? Ha küzdök vissza kaphatom? Vagy túl hiú vagyok? 6 hónapig tartott csak

#szerelem #párkapcsolat #ragaszkodás #Be nem teljesült szerelem
2021. febr. 24. 05:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
És minek? Mindkettőtöknek egy pokol lesz a szex, jó ez így? Miért nem maradtok csak barátok?
2021. febr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ezért kellett volna szex előtt elojatekozni, hogy rendesen benedvesedjen és legalább egyszer orgazmusa legyen behatolás előtt, te viszont inkább megdugtad úgy, hogy fájt neki. Szerintem nem működik ez köztetek, ha 6 hónapig nem sikerült ezen változtatni, most miért sikerülne?
2021. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

2es ez is egy forgatókönyv

De lehet a lány annyira görcsös, hogy a srác a feje tetejére is állhatna, akkor se menne.

Én is ilyen vagyok. 6 éve élek aktívan némi életet és a mai napig nem tágulok, illetve nedvesedek rendesen. Gondolhatod, az első alkalom mekkora élmény volt. Pedig volt előjáték is bőven és síkosító, meg türelem, meg ami kell.

Nem vagyunk egyformák. A vaginizmus undok dolog és jellemzően pszichés eredetű. Azt meg az előjáték nem oldja meg.

Kérdező, én hagynám a dolgot. Egyrészt a szex valószínűleg állandó problémaforrás lesz, főleg ha a lány nem tesz az ügyben. Másrészt, lelkileg se stabil az alapján amit írsz és érzelmileg de kötődik hozzád, legalábbis ezek szerint ezt állítja. Innentől meg mi értelme lenne teperni?

2021. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!