Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőt meg tudsz nevettetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt meg tudsz nevettetni, jó eséllyel nyögni is fogod hallani?

Figyelt kérdés
Mennyire állja meg a helyét ez az állítás?

2021. dec. 5. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég érdekes lenne, ha mindenki, aki engem megnevettet, hallana nyögni is. Ez az állítás természetesen a legkevésbé sem állja meg a helyét, de ezt szerintem te is tudod.
2021. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Engem elég könnyű megnevettetni, mégis mindössze három férfinak hagytam (egyiküknek a mai napig), hogy ágyba vigyen, ehhez képest legalább száz férfi már biztos megnevettetett személyesen valamilyen módon.
2021. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem ilyen sarkosan, de nyilván van átfedés. A humor egy vonzó tulajdonság a nők szemében, de önmagában csak ettől nem leszel sikeres a nőknél. Viszont ha humoros vagy, akkor nyilván nagyobb eséllyel vagy sikeres, mintha nem vagy humoros. Szóval árnyalatokban érdemes gondolkodni, nem szélsőségekben.
2021. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Körülbelül annyira, mint a kvából lesz a legjobb feleség, meg a többi szólás-mondás. Van némi alapja, de nem igaz minden egyes szituációban, nem kell készpénznek venni.
2021. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
fordítva általában igaz
2021. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy fogalmaznám meg, hogy valószínűbb, hogy lesz valami egy olyan nővel, aki kedvel (meg tudod nevettetni), mint egy olyannal aki nem bír, vagy teljesen hidegen hagyja a létezésed.
2021. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Nálam mindenképp jó pont, ha egy pasinak a humorérzéke hasonlít az enyémhez.

De önmagában ez kevés a szexuális vonzalomhoz.

2021. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Kolléganőimet napi szinten megnevettetem, de egyiket se dugom.
2021. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem a qkid méretével nevetteted meg, akkor esetleg.
2021. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ki az isten talál ki ilyen undorító dolgokat.
2021. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!