Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kapuzárási pánik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

èrdekelhetem?

Figyelt kérdés

Az egyik kollègával a munkahelyen az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz.Nem törtènt (mèg) semmi testisèg,de nagyon nèzzük egymást.Elkezdtünk írogatni egymásnak,vannak napok , hogy szinte non stop.Mindenfèle tèmákrol beszèlünk,igen szexuálisan is durván húzzuk egymás agyát.Bármennyire is akarnánk a dolgot megbeszèltük, hogy nem lesz semmi mivel mind a ketten házasok vagyunk.Nekem is otthon fèrj,3 gyerek,neki is az asszony èpp mindjárt megszüli az 1. Gyereküket.Elgondolkodtam azon vajon mièrt csinálhatja ezt?Hiszen minden adott,okos szèp felelsèg mindjárt gyerek.


..mègis mièrt velem akar folyton beszèlgetni?Ez lenne a kapuzárási pánik?Vagy csak jól elszórakozik velem?Tudom őt kellene megkèrdezntem.Megtettem.(mièrt èrdekli minden nap, hogy mi van velem).,akkor annyit mondott ,kedves,vidám,vagány vagyok,szimpatikus.


Akkor most ez egy fèrfi szájából mit is jelent?Kb 1 hónapja megy az írogatás meg a durvább nyálcsorgatás.Most szakadjunk el attól, hogy erkölcsileg ez hogyan is nèz ki..



2021. dec. 5. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan, téged ez érdekel ebben az egészben? Ha akarsz, feküdj le vele, az okok elemzését meg hagyd a szakemberekre.
2021. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne elszakadni attól hogy ez erkölcsileg hogy is néz ki? :)

Neked 3 gyerek férj,neki meg terhes feleség.

De szakadjunk...

Valószínű se az ő se a te házasságod nem jó,ha így egymásra találtatok.Flörtöltök.Húz mindkettőtök az újdonság varázsa,az izgalom.Gondolom neked 3 gyerek mellett már épp eléggé ellaposodott a házasságod,és jól esik a figyelem egy férfitól.Neki meg valószínű a terhesség alatt voltak nehéz napjai.És valószínű hogy terhesen sok problémával nem olyannak látja a feleségét mint előtte.

Ez egy általános séma...az emberek kapcsolataira,házasságára jellemző.Van egy kapcsolat házasság...képbe kerül egy új férfi,új nő...új,idegen,ismeretlen,izgalmas...

Mikor fiatalabb voltál biztosan volt több kapcsolatod is..minden kezdet izgalmas és megvan a varázsa,ahogy flörtöl egymással két ember,közel kerülnek egymáshoz...ez nincs egy sok éves házasságban.

2021. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szar a kapcsolatotok, téged ún a férjed őt meg semmibe neziza párja a terhesség alatt. Dugó társnak jó leszel, többre nem.
2021. dec. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
2021. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!