Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit valaszak? A szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit valaszak? A szerelmet vagy az anyagi jólétet?

Figyelt kérdés

Ahoz hogy érthető legyen, röviden leírom a múltat.

Férjnél voltam 4 évig. Született egy kislányunk. A kapcsolatunk elgyengult, a volt férjem megcsalt és elkezdett fekete dolgokkal foglalkozni , ami neki nem ment és sok pénzt veszített. Elváltam tőle , pár hónappal később megismertem a mostani párom. Az a pár hónap alatt ismerkedtem másokkal is de még nem mertem senkivel komoly kapcsolatba fogni.

Már 2 éve együtt vagyunk, O nagyon tehetős családból származik. Sosem kell aggódnia semmi miatt, autót, lakást és bármit kert megkapta. Így volt egész életében nevelve . Az én életem sokkal nehezebb volt mindig. Nem csak a válás után hanem kiskorom óta.

A baj az hogy az elmúlt fél évben nagyon eltávolodunk egymástól. Hiába kérem.hogy változtassunk és próbáljunk időt tölteni együtt, süket fülekre találok.

A szex is már nagyon gyengén 4-5 hetenként van egy ami nekem nagyon kevés.

Most éppen szünetet tartunk, kértem hogy ne keressen. Szeret minket, de magKn elhanyagol. Amúgy a pénzét nemmosztjuknmegm nyilván ha komoly lesz a dolog akkor más lesz minden

Az elmúlt napokban összehozott az élet egy régi ismerősömmel, aki nagy szimpátiát volt akkor amikor még való flben voltam.

Nagyon kedves velem. Bezselgettunky és még mindig meg van a szikra .

Annyira nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Maradjak egy olyan férfivel akinek megvan az anyagi háttere és lehet hogy egész életemben nem lesz semmivel gondolom (csak a szerelmi életemmel), vagy próbáljam meg egy olyan férfi oldalán aki nem tudja azt az anyagi életét megadni, de.lehet H ketten el tudjuk érni


2021. dec. 5. 21:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A pénzét nem osztjuk meg *
2021. dec. 5. 21:30
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha újrakezdhetném, én a pénzt választanám a szerelem helyett.
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Hohetetlen hogy elvált nőként még mindig nem tanultad meg, ha a pasi hanyagol, az azt is jelenti már nem szeret, kifelé kacsingat a kapcsolatból. Nem lesz meg a gazdag pasid mert le fog lépni egy éven belül, tehát nem tudod a penzt valasztani. Válaszd az újat.
2021. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Itt a pasi már döntött, nem foglalkozik veled-nem vagy fontos.
2021. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem, ő akar engem.

Nem azért hanyagol mert más valakije van hanem mert (ahogy ő mondja) ,,a pénzt csinálja a mi jövőnkert,,

Nem az a nők kedvence típus, nem egy macho típus de nekem tetszett hogy visszafogott, és nyilván az is bennem volt H nem fogok úgy járni mint a volt férjemmel.

2021. dec. 5. 21:48
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Szóval amúgy nem jön be csak sok pénze van. De még van merszed drámázni neki. Szép vagy.
2021. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy akár, akkor nem 5 hetente dugna meg. Te se akarod. Olyan a szerelmi életed mint egy tininek.
2021. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem jön be ? Alapból nem állnék le valakivel aki nem jön be.

Bejön, sőt szeretem is. Nem az a macho, nem 10/10es erre értettem, de engem hidegen hagy a pénze és a kinézete is. Lehet hogy maradi vagyok de sokkal többet ér nekem az érzelem és a törődés .de úgy látszik hogy kezd Kihalni ez az emberiségből ☹️

2021. dec. 5. 22:00
 9/22 A kérdező kommentje:
De ha nem akar mégis miért van velem? Megcsalni 100%ban tudom hogy nem csinálja. Ha szakításról van szó látom rajta hogy nem akarja és próbálkozik de nem eléggé..a szex az nekem is rejtély
2021. dec. 5. 22:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy a pénze, de a kérdésed erről szól.
2021. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!