Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt rossz néven vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt rossz néven vennétek?

Figyelt kérdés
Most voltam egy airbnb-ben és nagyon tetszett a host, Whatsappon beszéltünk, szerintetek gáz ha elmondom neki? Már eljöttem. Vagy csak égetném ezzel? 25/N
2021. dec. 6. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, szerintem nem ciki az első lépést megtenni. Nemtudhatod mi sül ki belőle. Vagy bevállalod vagy nem. Semmi sem kötelező, ő nem irhatja meg,hogy szimpatikus voltál mert nehogy aztán negatívat írj rá.hogy egy perverz aki így peóbalkozik,de neked nem ciki.ha te lépsz elsőnek mert vagy találkoztok vagy nem..
2021. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenkinek jól esik ha dicsérik, max nem lesz belőle semmi…úgysem látod többet
2021. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!