Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első betegség vagy komolyabb sérülés? A ti kapcsolatotokban

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel ugyan nem vagyunk együtt, de talán lehetne több is. Viszont egy ideig nem találkoztunk, lehet hogy most sikerülne, viszont én eléggé lesérültem pár napja. Persze voltak eddig is kapcsolataim, ahol szarul voltam vagy eltört valamim, de most valahogy más ami most van, nem szeretném hogy így lásson, viszont azt sem akarom hogy ne találkozzunk. Nektek milyen volt a kapcsolatotokban az első ilyen eset? Érdemes aggódni egy ilyen dolog miatt, hogy vajon mit szól?
2021. dec. 7. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Már együtt éltünk mikor volt egy operációm.Aztán valami nem jól sült el egész éjjel ordítani tudtam volna a fájdalomtól és kb le se pipált.Nagyot csalódtam benne.Azt mondta túlreagálom.Hívtam a mentőket éjjel,azt mondták vegyek be fájdalomcsillapítót.Reggel mentem a hàziorvoshoz,onnan vittek vissza a kórházba.
2021. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Emberek vagyunk mindannyian, nem robotok. Mindenki lehet beteg, vagy lesérülhet. Ilyen esetben lehet igazán felmérni, hogy a másik fél mennyire empatikus. Ma az egyik beteg, holnap a másik. Az a lényeg, hogy két ember hogyan viszonyul ilyenkor a másikhoz. Ha betegen, sérülten elutasít valaki, akkor az jobb is ha időben kiderül, nem a kapcsolat egy későbbi szakaszában. Nem véletlenül mondják azt, hogy jóban- rosszban, gazdagságban- szegénységben, egészségben- betegségben, tisztelik és szeretik egymást míg a halál el nem választ.......
2021. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hány évesek vagytok? Normális felnőtteknél ez nem okoz problémát.
2021. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mintha nem is lenne.


A kapcsolat eleve rossz volt, mert állandoan szeretethiányom volt mellette, erre törődés helyett állandóan szakítással zsarolt, lekezelő volt stb


Ezután valami vérzések miatt rák gyanúját diagnisztizálták nála, de 90%-os valószínűséggel. Ki is vettek vmi jóindulatu daganatot belőle.


A betegség előtt alatt után is ugyanolyan zsarolós veszekedős lekezelő, aljas volt.


Meggyógyult, ilyennek maradt, szakítottam, összejöttem mással.


És akkor elkezdett értem küzdeni, kaparni, beleadott mindent, de tényleg apait anyait, lehozta a csillagokat, és aztán teljesen összetört. És nem békültem ki vele. Mert engem ő viszot már a kapcsolatban tört össze.

2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Régebben ismerkedtem valakivel...3 hetet szinte minden nap együtt töltöttünk aztán elkaptam valami fosós hányós virust ami 1 hétig tartott. 2 napig tartott az aggodalma aztán eltűnt
2021. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az első durva betegség szintén együttélés alatt jött. Bölcsiből haza vittem egy ordítva hányós-fosos vírust, de szerencsére nem adtam tovább.

A párom, most már a férjem, óránként hozott friss vizet, itatott, gyártotta a pirítósokat, főtt krumplit.


De mivel mindketten migrénesek vagyunk, így az együtt járás alatt is voltak migrénes görcseink, hányás, sírva fetrengés és ezek miatt elmaradt randik.

2021. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ahogy a válaszokból nézem, nagyjából a fele volt megértő, a fele meg nem. Sajnos tárgytalan lett, mert nem találkoztunk és amire fogunk nekem ez elmúlik, talán jobb is.
2021. dec. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!