Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve hogy szakítottunk, lett közben másik kapcsolatom, de mindig ő hiányzik, el lehet valaha felejteni? Mit tegyek hogy ne agyaljak rajta? Egyetemista vagyok már, tanulok, tornázok, hüllőkkel foglalkozok hogy lekössem magam, házasok voltunk 3 évig, van egy közös gyermekünk. Nem megoldás az új kapcsolat, mert egyszerűen nem megy... legutóbbinál rájöttem hogy nem is szeretnék rajta kívül mást. Viszont közönyös velem... de azért visszaír ha ráírok, gyereket nem látogatja válás óta, szóval nem azért nem tudok túllépni rajta mert sokszor találkozunk. Járok pszichológushoz is, de semmi javulás...
2021. dec. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha barátnőm írta volna ezt a kérdést.


Először is szakíts a pasiddal ha nem tetted ezt meg még. Aztán pedig próbáld meg magad rendbe tenni.. Idő lesz, és sokszor nehéz is.


Ne irkalj rá. Vagy miért kell irkalni neki?

2021. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de még csak álmodozni sem akarnék egy olyan f@szról, aki nem látogatja a gyerekét.
2021. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha közömbös veled akkor még is minek írkálsz neki? Elhiszem hogy hiányzik éa szereted de ha ezt folytatod csak magadnak ártassz. Fogd fel hogy tesz rátok magasról és hanyagold addig a kapcsolatokat még össze nem szeded magad.
2021. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# Vele már régóta nem vagyok együtt ez miatt..

Azért írok neki mert néha még szoktunk beszélni, elmeséli mi volt vele.. és én pedig meghallgatom..

vagy együtt vacsoráztunk párszor..

mert kapcsolatilag nem is.. de barátilag nagyon egy hullámhosszon voltunk az elejétől.


2# Hát igen.. ez lenne a normális..


3#Tudom hogy szeret.. azért közönbös mert nagyon csúnyán bánhattam vele, (tény hogy voltak hisztijeim) illetve az miatt haragszik hogy gyerektartást kell fizetnie... eddig én/rokonaim költöttek többet a gyerekre, nem ő.

és azt is tudni kell róla hogy nagyon énközpontú” lehet hogy valamennyit lát a saját hibáiból.. de az enyémből szakadék.. még az övé szénakazal..

és nagyon komplex az egész helyzet... de olyan megérzéseim vannak hogy én kellenék neki, csak a gyereke nem... részben ez miatt is mentünk szét.

2021. dec. 7. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár ide a szó akkor írkálj vele tovább....
2021. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!