Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezen túllépni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni ?

Figyelt kérdés

Szinte születésemtől ismerem a fiút, mert egy településen lakunk és néhány rokonom elég jó barátságba van vele. Részemről elég régi a történet, mert kb. 14 éves korom óta tetszik egy kicsit, de ezt soha nem éreztettem vele, mert 6 évvel idősebb, mint én és ez kicsit zavart.

Később volt egy időszak amikor közösen bandáztunk és akkor olyan volt, mintha ő is közeledne felém, de inkább ilyen védelmező nagytesó hatása volt számomra. Mivel én elég semlegesen próbáltam kezelni a helyzetet egy idő után érthető módon még haverként is eltávolodtunk és kicsit úgy éreztem ellenem szólóan, de megpróbálta szinte a baráti társaságunkból az összes lányt felszedni.

Lett egy komolyabb kapcsolata én pedig elkeveredtem egyetemre és így évek óta nem is láttuk egymást vagy beszéltünk.

Most tavasszal hazakeveredtem és egy tinderes félreértés miatt újra megkeresett. Egyébként nem rendelkezek túl nagy önbizalommal és elég bénán kezelem a pasi ügyeket, szóval nem volt túl rám jellemző döntés a tinderezés.

Én nem akartam újra közelebb kerülni hozzá, de elég kitartó volt ahhoz, hogy belementem egy randiszerűségbe vele. Összességében jól éreztem magam és elmondása szerint ő is. A randi után nagyon sokáig kereste ő is az én társaságomat és fordítva is.

De igazából leragadtunk a barátság szinten (részemről több érzelemmel).

Aztán kiderült, hogy több a lány is opcionális jelölt számára, ami engem nyilván nagyon bántott és ezt ő is tudta, de mintha mi sem történt volna ugyanúgy keresesett én viszont megpróbáltam kerülni. Így jutottunk oda, hogy függőben és tisztázatlanul maradt minden és azóta nem beszéltünk. Nekem pedig nem sikerült a csalódások ellenére sem elengedni a dologot azóta se.(21l)


2020. okt. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem. Tetszik a srác, évek óta. Akkor miért is kerülöd? Gondolom full azt érezteted vele, hogy nem akarsz tőle semmit, csak haverként tekintesz rá. Döntsd el, mit akarsz :)
2020. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg nem értem, komolyan nem értem, randiztok, tetszel neki, ő is neked, akkor miért akarsz túllépni rajta????? Szedd össze magad könyörgöm:D Persze, hogy több lány opcionális számára, erről szól az ismerkedés kezdeti fázisa. (1-es voltam)
2020. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Terítsd a lapokat. Nyereségre 50% esély. Vagy igen, vagy nem. Ha igen, nyertél. Ha nem, semmit nem vesztettél.
2020. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!