Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beszóltam egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beszóltam egy nőnek, szerintetek megbocsát? Xd

Figyelt kérdés

Néha csak úgy random csókolózás volt köztünk meg kétszer lecumizott. Ő többet akart én nem, azért mert van gyereke (akit egyébként leszar inkább a lánynak az anyja neveli). Na és egy estén nem éppen józanul/betépve is és full idegesen találkoztam vele...oda jött hozzám megölelt adott egy csókot...én nem tudom mi volt velem de ideges lettem rá, düh kitörésem volt és csak úgy és ezt mondtam neki az összes haverom előtt "egy hülye k..a vagy amúgy, azért van egyedül a gyereked mert nem szereted meg mindenkinek a f..zát fel próbálod, neked semmi elég és csodálkozol azon hogy te is egyedül vagy? Bas..zodj meg"


Mindenki kinevette, de én ezt halál komolyan mondtam. A nő el kezdett sírni majd befutott a szobájába magára zárta az ajtót és ennyi utána elmentem onnan. Haveroknak tetszett de annyira nem érdekelt és meg is bántam másnap...szerintetek meg enyhül?


2021. dec. 10. 00:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Megérett a világ a pusztásra...
2021. dec. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Nagyszerű, hogy ilyenk komoly tartalmas, intim emberi kapcsolatok vannak. Remek emberek lehettek, saccperkb megérdemlitek egymást.
2021. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg is jött az antikultúrtársad az #1-es gyökér személyében. Mehettek is szobára, hülye drogos férgek.
2021. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentkezz a Nagy Ő-be főszereplőnek, tuti megugrana a nézettség!
2021. dec. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

2.

Egyet értek.

2021. dec. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Alpári paraszt vagy. Jót tesz neked, és erre nyilvánosan meggyalázod. Remélem szóba se áll veled többet..
2021. dec. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Ez nagyon durván az emberiség legalja.

Bár még van lentebb, sokkal lentebb.

2021. dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem miért nem jut ilyen nő??
2021. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Nekem jut
2021. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy barom vagy kérdező, már bocs...


23f

2021. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!